Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal ha én még szeretem? Hogy legyen egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Hogy ő szeret azt csak sejtem mert minden érzelmét elrejti előlem. Tesz sok mindent amiből arra következtetek h szeret. De igazából lassacskán arra kell gondolnom h nem szeret csak kell neki az a típusú biztonság és szeretet amit tőlem megkap. Én viszont sok olyasmit nem kapok amire szükségem lenne. Nincs ideje rám ami iszonyatosan fáj és igazából ez az ami eldönt mindent. Próbáltam már beszélni vele, egyszerűen nem reagált. Hogy zárjam akkor le? És hogyan éljem túl? Vki volt már ilyen helyzetben?
2018. márc. 1. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet úgy csinálni, hogy ne fájjon. Azt ajánlom, minden lelkizés nélkül mondd el neki, miért döntöttél így. Gyos légy, határozott. Persze fog fájni. Viszont, ha ez egy rossz kapcsolat, tényleg ki akarsz szállni, akkor próbáld úgy csinálni, hogy ne legyen lehetősége visszakönyörögni magát, mert vagy megbocsátasz neki, vagy a könyörgéstől jobban fog fájni.
2018. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sose könyörögne :) túl büszke de azt hiszem borzasztóan megviselné.. és engem is.

Nálunk az a gond hogy mikor icipicit közel enged magához, vagy sokat mutat az érzelmeiből rögtön másnap kiprovokál egy cirkuszt...amire vagy én vagy ő sértődik be, legtöbbször mindketten. Aztán kezdődik a játszadozás hogy ki szereti kevésbé a másikat, aztán sírunk és kibékülünk...szánalmas és gyerekes...

2018. márc. 1. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok. Első voltam.
2018. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!