Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel akarna magához láncolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel akarna magához láncolni?

Figyelt kérdés

Amikor komolyabb vita alakul ki a Párommal, akkor olyanokat mond, hogy "Úgysem mersz szakítani, mert más nő nem akadna neked", meg azt is, hogy "Én nőbe szebb vagyok, mint te férfiba." Máskor viszont sokat bókol, dícsér. Az utóbbi fél évben alakult ki sok feszültség, az elmúlt másfél hónapban kezdi az önbecsülésemet leépíteni. A legutóbbi sértése ez volt: "Ha szakítasz, több nőd nem lesz, mert elhányják magukat, ha rád néznek." Ekkor borult minden kidobtam, pontosabban eljöttem a lakásából. Ez hétfőn történt, és tegnap óta teper, de nagyon.


Ő 28/N, Én 26/F


2018. márc. 1. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Az elso ilyennel szajba verte...na jo, azt nem. De ugy repult volna mint a Tesla az urben.
2018. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyantól sem tűrném, hogy így beszéljen velem, aki nem a párom.
2018. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
És ez még csak a kezdet. Nekem is volt nemrég egy hasonlóan hülye p...ám.
2018. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint nő, úgy vélem, hogy jó, hogy eljöttél. Lelki terrorban tartott
2018. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért teper, mert rájött, hogy elveszíthet, és ő vetette el a sulykot.

Jól tetted, hogy otthagytad, sose hagyd magad alázni egy kapcsolatban! Soha! Egymás megalázásának, meg ilyesmi beszédnek nincs helye egy normális kapcsolatban.

Ha szeretnél kibékülni vele, akkor beszélgessetek el egymással, miert van ez a sok feszkó, miért beszél így veled, stb. És azt kösd ki, hogy többet ezt nem fogod eltűrni, nem lesz több esély.

2018. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 acelsziv ***** válasza:
100%
Magából indul ki. Retteg attól, hogy nem talál senkit maga mellé és ezt vágja a te fejedhez is.
2018. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen típusú exem. Leépítette az önbecsülésem, hogy ne vegyem észre, mennyivel jobbat érdemlek egy magafajta senkiházinál. Elég jól csinálta, túl sokáig hittem el neki. Durván bántalmazó kapcsolatig fajult, a végén verésbe torkolt. Gyorsan lépnék a helyedben.
2018. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, könnyen lehet, hogy ezzel akarja leépíteni az önbecsülésed és magához kötni.


Jól tetted, hogy kidobtad. Ez elfogadhatatlan.

2018. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak bánt ez a dolog, mert amikor megismertem, akkor olyan kedves, aranyos nő volt. Mindig mondogattam magamban, "Na végre egy ilyen nő, Ő rá vártam" de most már... Másfél évig minden klappolt, aztán elromlott ez az egész.
2018. márc. 2. 16:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, eleinte az ilyen nárcisztikus gyökerek is a szebbik arcukat mutatják, csak hát muszáj a másik önbecsülését leépíteni ahhoz, hogy ők többnek érezhessék magukat.
2018. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!