Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt egy fiúval, nagyon boldog voltam vele, de aztán kiderült, hogy titokban találkozgatott az exével,szexchateltek,, egymásnál is aludtak, állítása szerint nem feküdtek le,(hozzáteszem az exének is volt pasija akkor) illetve olyan dolgok is kiderültek, hogy akkor már fél éve úgy érezte hogy nem szerelmes belém, nem kívánt engem, másoknak azt írta nem vagyok annyira szép mint az előző barátnői, de nem akart elengedni, mert hogy fontosnak tart az életében. (megjegyzem,másoknak azt mondta nincs most ideje új kapcsolatot keresnie,de neki szüksége van a rendszeres szexre,és ezért tart meg) És végszóul még annyit, hogyha én nem vonom kérdőre nem mondta volna el még hónapokig mindezt. Nagyon összetört a dolog, szakítottunk is, és azt szeretném tudni így Tőletek,kívülállóktól, hogy engedjek-e neki vagy sem. Tudom hogy az a logikus hogy eszembe se jusson,de még szeretem valahol...

2018. márc. 1. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, akit szerethetsz.
2018. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nagyon nehéz neked, elvégre összetörte a szíved, és még mindig szereted. DE gondolj arra, hogy hiába könyörög, ez a férfi nem szeret viszont téged, hiszen akkor nem tette volna ezt veled. Hidd el, hogy jobban jársz, ha keresel olyat, akit nem csak te szeretsz, hanem viszonozza is az érzéseid.
2018. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szexcseteltek, eggyütt aluidtak, de nem történt semmi?

Ez ma a második ilyen kérdés, mikor ezt valaki még el nagy naívan is hiszi.

2018. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem merülne bennem a megbocsátás
2018. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod mi lenne az ésszerű döntés, akkor miert kérdezed? Megerősítésre vársz? Hat tőlem megkapod.

Kerüld el jó messzire. Hiába szereted, ha ő meg nem, és csak szexre használ....

Majd túl leszel rajta, és lesz más, aki tényleg szeret, és nem csak a szükségleteinek kielégítésére tart.

2018. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv, nem hiszem el,nem most jöttem le a falvédőről :) és igen abszolút azért kérdeztem meg mert megerősítésre volt szükségem olyanoktól akiknek semmi érdekük, hogy bármelyik oldalt fogják :) Köszönöm szépen mindenki válaszát eddig és azét is aki talán ezután fog írni :)
2018. márc. 1. 20:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek miatt bonyolult a dolog. Így 'tiszta fejjel' azt javasolnám neked, hogy soha, de ahhoz le kell győznöd saját magadat.
2018. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alexa890610 ***** válasza:
Nenenene!!!!!!!!!!!!
2018. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Most kell, hogy az agyadhoz kapj.. Hosszútávon sokkal kevesebbet fogsz szenvedni, ha azonnal megszakítasz vele minden kapcsolatot. Most fáj és egy darabig biztosan fog, de hidd el, sokkal rosszabb lesz, ha ennél jobban is lehúz és teljesen leépíti az önbecsülésed, sokkal nehezebb is lesz belőle felállni. Mert az már csak idő kérdése, hogy más puncihoz jut, megun és eldob, mint egy használt zsepit. Ha most helyén lenne az öbecsülésed, akkor eszedbe se jutna kibékülni vele. Bocsáss meg, saját magad miatt, de ettől még zárd le és lépj tovább.
2018. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ne mert akkor megfogja tenni mégegyszer .
2018. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!