Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
volt már pár, most is van, de kezdem azt hinni hogy egyik se volt "normális". bár nem is tudom mi számít annak. lehet hogy a mostani az, csak nem tudok róla. szóval például, mennyi időt töltötök együtt? mit csinálnak egyáltalán a párok? az én barátom csak folyamatosan a gép előtt ül. különleges alkalmakat kivéve. voltunk már nyaralni, akkor szerencsére nem is vittünk gépet. előző kapcsolatomban még a nyaralások is úgy teltek hogy a srác kockult. ezeket vonzom.. vagy ez tök normális? nem kell mindig együtt lenni? ha már összeköltözik két ember, ezt kell elfogadni? meg azt hogy a nő főz mos takarít 99%ban? és hogy egész nap egyedül van? semmi program (ritka eseteket kivéve, kéthavi egy nap talán átlagban), esküszöm már a szexet is én akarom többször, és hogy egy idő után le fog sz@rni a pali mert megkapott és természetesnek veszi hogy ott vagy? nektek milyen a kapcsolatotok? nyilván olyanokat kérdezek akiknek van. kíváncsi lennék más párok mit csinálnak együtt. filmet nézni nem lehet mindig (én esetemben mondjuk soha), és csak erre az egy közös programra tudok gondolni, pedig a pénz se akadály (jó persze értelmes keretek közt, mint pl az étterem, kis hétvégi nyaralások stb). lehet kicsit hosszú volt és összevissza de minden esetre köszönöm az értelmes válaszokat.. jah én 23/L vagyok, párom 25.
2018. márc. 1. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
és nyilván férfi a párom.. nem írtam oda csak egyértelmű :D de inkább hozzáteszem nehogy valaki félreértse :D
2018. márc. 1. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem választasz olyat, akivel összeillenek az igényeitek?
2018. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szeretem a páromat. és nem tudom hogy van e egyáltalán olyan kapcsolat ami nem ilyen. amiben nem lesz egy idő után ez a megszokás dolog. épp azért kérdezem.
2018. márc. 1. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt még csak nem is nevezném kapcsolatnak, az ilyen társas magánynál egyedül lenni is sokkal jobb. Ha neki ennyire nincs igénye semmi közös időtöltésre és ennyire szarik arra, hogy emiatt rosszul érzed magad, akkor nem tudom mire számítasz. Gondolkozz el azon, hogy miért az ilyen típusok között választasz.. Mi évek óta együtt élünk és bár mindkettőnknek vannak külön hobbijai és baráti programjai, rengeteg közös programunk is van.. például kirándulunk, utazunk, színházba, stand up előadásokra, pubba járunk, otthon kártyázunk, főzünk, beszélgetünk, xboxozunk, filmet nézünk.. A házimunka megosztása is természetes a számára. Olyan emberrel, mint a barátod, egész biztosan nem kínoznám magam, de ezt neked kell eldöntened..
2018. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahol ti egyek vagytok. Minden lényegi gondolatotok, élményetek megosztásra kerül. minden dolgon együtt dolgoztok, legyen az probléma, vagy valami amit továbbfejlesztenétek, vagy csak egy sima helyzet, amit meg kell oldani. Ahol dúl az érzelem, még ha a legunintenzívebb formájában is. Ahol a másiktól feléd s magadtól felé csak szeretetet, megértést várhatsz.


Azért hoz sors össze ilyenekkel, mert nem tanultad még meg a nyilvánvalót, avagy, hogy neked ez nem kell, pontosabban más kell. Ha elhatároznád magad, hogy nyitsz a kommunikáció felé, s nem hagyod, kihüljön egy kapcsoalt, vagy negatívan megszokottként kezeljenek, akkor nem kapnál ilyeneket. A kockulás a csúcs, mintha szingli lenne, csak éppen ott vagy.


Az érzelmeket nektek kell fenn tartani gyakorlással. Mivel ez is, mint minden más, ami lényegi erővel bír, az elmétek része. Szóval minden változás rajtatok múlik, így eléggé ajánlatos tudatosan is gyakorolni.

2018. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!