Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mindig aggódik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindig aggódik, hogy elszednek engem tőle a modell külsejű csajok. Miért hisz ilyen lehetetlenséget?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk. Új munkahelyem van, ahol csinos nők mellett dolgozom. Rögtön tegyük hozzá, hogy világ életemben a legrondább “legyünkcsakbarátok” pasi voltam. Évekig azt hittem hogy nekem már nem lesz senkim, annyi visszautasítást kaptam. A barátnőm szép, kedves, csinos! Nem modell, de nekem ő a legszebb, ezt mindig el is mondom neki, meglepem, ilyesmi. Szóval jóval “magasabb kategória” mint én.

Ezek a csajok akikkel dolgozom nem akarnak tőlem semmit! Kb a jófej kistesójuknak tartanak vagy annak se! Ha még akarnék is valamit tőlük, az esélyem 0 lenne. Ez tény! Attól hogy hülyéskednek velem és kedvesek még nem akarnak tőlem semmit! Pontosan látom milyen az, hogy viselkednek ha számukra jó pasi van a környezetben.

Barátnő mindig mondja (néha sír is) hogy reméli, hogy nem fognak elcsábítani engem. Meg hogy vigyázzak magamra, ne dőljek be nekik. Volt hogy belemagyarázott dolgokat abba is hogy “civilben” rámköszönt az egyik csaj az utcán.

Mindig elmondom neki hogy esélytelen a dolog, őt szeretem. Egyrészt jólesik hogy ennyire félt és ő ennyire jónak lát engem, nem is értem miért, csak már sok ez a dolog. Miért nem nyitja ki a szemét? Láthatná hogy egy 168cm “magas” ronda arcú férfi nem fog kelleni a legszebb nőknek. Felesleges ezen féltékenykedni. Volt hogy egy csaj barátként kedvelt engem, a barátnőm aztán megkért hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot mert szerinte szerelmes lett belém, látja rajta.

Olyanokat talál ki hogy nekem ilyen-olyan kisugárzásom van meg kiállásom, humorom. Szerinte emiatt minden nőnek tetszek.

Jelenetet nem rendez, nem kiabál velem, inkább sírni szokott vagy szomorú! Van hogy megyek dolgozni és sírva ölel át hogy ne csináljak semmi rosszat, ő annyira szeret engem!


2018. márc. 2. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Betegesen önbizalomhiányos és ragaszkodó(inkább birtokló) a barátnőd. Nincs valami értelmes elfogaltsága?
2018. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 De La Cruse ***** válasza:
33%

Egy szexológus hölgy érdekes felvetése egy előadáson a szexualitásról és a párkapcsolatokról:

"A legféltékenyebb nő csalja a párját"!

2018. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
32%

Nálad a pont kettes.

Kedves kérdező!Légy résen mert lehet,hogy a parod részéről egy jól kivitelezett elterelő hedművelet.

2018. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi önbizalma sincs a párodnak
2018. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

A barátnődnek nagyon kéne egy pszichológus, mert muszáj lenne segíteni az önbizalomhiányán.

Viszont ez a mondatod kicsit megakasztott:

" Láthatná hogy egy 168cm “magas” ronda arcú férfi nem fog kelleni a legszebb nőknek"- ez alapján te a fő oknak azt fogalmazod meg, hogy nem azért nem csalod meg, mert nem akarnád, hanem mert nincs esélyed ilyen nőknél és ez így szerintem nagyon rossz megközelítés

2018. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs semmi önbizalma. Én is ilyen vagyok csak én lerendezem magamban és nem mondok neki ilyeneket.
2018. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

A barátnőd szinte önbizalomtól mentes... ez nem egészséges, mert a kapcsolatotok rovására megy.


És igen, az én fülemet is megütötte, hogy neked jobban fáj, hogy a modell nőknek nem kellesz, minthogy a barátnőd őrülten féltékeny...

Gondolj át mindent!

2018. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg nem "jobban fáj" neki, hogy a modell nőknek nem kell(ene), hanem csak felvázolta ezt is, hogy még ha ő olyan is LENNE, hogy rástartolna valamelyik modell csajra, akkor sem lenne esélye sem.
2018. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szomorú lennék, ha a barátom azzal nyugtatna, hogy ne legyek féltékeny, ő úgysem kellene egy szép nőnek....
2018. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

A) lehet megcsal

B) te akarod őt megcsalni, csak nem áll módodban

C) szimplán önbizalom hiányos

2018. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!