Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne inkább szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne inkább szakítani?

Figyelt kérdés

Elegem van abból , hogy a baratom mindig megszol engem. Napi legalább kétszer megszolja a kulsomet. Azt hogy duci vagyok, azt hogy csúcsos az állam stb. Tudom hogy nem vagyok tökéletes, s Nem is akarok az lenne de szerintem amiket elsorol egyáltalán nem igazak rám.

Többször elmondtam mar neki hogy ezek nagyon rosszul tudnak nekem esni, de soha nem foglalkozik vele.

Neha úgy érzem hogy jobb lenne a szakításon gondolkozni viszont ennek ellenére szeretem és nem akarom elveszteni. 19/L



2018. márc. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A duciságodra van ok?

Ha ő vékonyan ismert meg téged, és te meghíztál, akkor lehet, hogy jogos a kiakadása és szeretné, ha lefogynál.


Egyébként ki milyen rózsát szakít, olyat szagol, zsák a foltját mindig megtalálja.

Te választottad őt, viseld is a következményeket.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Nem kötelez téged semmi arra, hogy egy tapló p..raszttal maradj együtt.

2018. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő vajon szeret téged? Ha nem, akkor ezt nem kéne erőltetni. Keress jobbat.
2018. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!