Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok csinálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni, ha megtetszik valaki más is a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Ugyanis én ebben a helyzetben vagyok, és fogalmam sincs, mit csináljak, soha nem voltam így. 4 éve párkapcsolatban vagyok, ami tavaly március közepén nagyon megromlott, de szerettem volna vele maradni. Utána nem sokra megismertem egy fiút, aki teljesen felforgatta az egész életem, minden erőmmel próbáltam elfelejteni, kerülni, de sehogy sem sikerült. Soha nem éreztem ilyet, de közben a barátom nagyon fontos nekem, a sok rossz ellenére nagyon szeretem, szelíd szeretettel, de tudom, hogy ilyen sem lesz többet az életemben, ő egy igazi társ. Én nem akarom, hogy az önzésem vagy a döntésképtelenségem miatt bármelyikük sérüljön, teljesen felőröl már ez az egész helyzet, ezért szeretnék tanácsot kérni tőletek. Mit szoktatok tenni ilyen helyzetben?
2018. márc. 3. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha meg is tetszik valaki, nem hagyom a gondolataimat elkalandozni odáig, hogy a végén még belezúgjak. Ehhez sokat kell rá gondoljak. Te sem egy percig gondoltál arra a valakire. Nem tudsz magadon és a gondolataidon uralkodni...
2018. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiverem.
2018. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Elhagynám a "pasimat" a helyedben. Effektíve hazudsz neki az érzelmeid felől.
2018. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mákos gubát.
2018. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Elhagyom a pasit aki kb a hüséges kutya katagoria.. Amugy ezért jo a nyitott házasság, kapcsolat, mentes a görcsös hüségtől,és érdekes h tovább tart mint a sok álszent monogám,megszoktam h itt vagy dolog..
2018. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szeretőmmé teszem,két év múlva kiszeretek belőle majd várom hogy jöjjön egy újabb szerelem.
2018. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben voltam a közelmúltban. Nekem ha megtetszik valaki más, az inkább egy tudatalatti jelzés arra, hogy a kapcsolatom megromlott, dolgozni kéne rajta. Ezt is tettem, minimalizáltam a másik sráccal a kommunikációt (munkatárs, szóval valamennyi muszáj) és rendbehoztam a kapcsolatomat. Néhány hónap alatt rendbe is jött a dolog, elmúltak ezek a gondolatok/érzések a másik férfi iránt, és megint jól működik a kapcsolatom. Neked is ezt javaslom. Kitartás! :)
2018. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es?es a párod ehhez mit szólna szerinted???? Pfffejjj
2020. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!