Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves férfi létemre barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfi létemre barátnöm 2x ha nem többször annyit eszik mint. Hogyan beszelhetnek vele erröl? Több lent.

Figyelt kérdés
Volt hogy egyszer nagynehezen sikerült szobahozni megbeszéltük egy idöben sportolt is de hiába mert közben ugyanannyit vagy ha nem csak többet evett és kezd nagyon zavarni a dolog denem akarom megbántani de azt sem hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen.
2018. márc. 4. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Kommunikáció.

Legyen egészséges. Más nem.számít.

2018. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én alapból nem jönnék olyannal össze, aki nem jön be külsőre, de persze ha melletted hízott el, az szívás, én az egyenes beszéd híve vagyok, mindenképp megmondanám neki, hogy vagy lefogy, vagy te elhagyod, mert így nem tetszik.
2018. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kevés info. Miért baj, ha többet eszik? El van hízva? Puhány? Hány kg, milyen magas.

Te milyen vagy? Sportolsz? Lehet csak te vagy kis nyikhaj mellette. Kevés info alapján nem lehet rendesen válaszolni.

2018. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen vagy? Ha elhízott durván a csajod de szereted akkor beszélj vele róla. Ha nem szereted akkor meg dobd ki.
2018. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az gázabb, hogy te meg nem tudsz leírni értelmesen egy mondatot.


A mennyiségi evésnek több oka is lehet, unalom, szeretethiány, kevés folyadékbevitel, stb. Úgy ösztönözhetnéd a legjobban, ha EGYÜTT mennétek el edzeni, nem pedig kiadnád neki házi feladatként. Egy kapcsolat egymás támogatásáról kéne, hogy szóljon.

2018. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En is majdnem 2x snnyit eszem, mint a parom. o 92 kilo, en 52. Es? Ha nem kover, akkor egeszsegere.
2018. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én is többet eszek mint a párom, sokkal többet, de mellé szerencsére vékony vagyok, 57 kg. :) Nem lehet, hogy a barátnőd is ilyen típus?
2018. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os jár a pacsi, 7es vagyok :)
2018. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Mert te gelesztas 50 kilos vagy 180 centivel o meg 50 kilos 165 centivel ..., te alultaplalt vagy mig a baratnod tudja mennyi a rendes energia bevotel .... amugy egy 20 eves ferfinak kellene tudni ennie .. nyeszlet
2018. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
183 cm vagyok és 80kg.nem vagyok vékony és soha nem is voltam és ő is látott már fittebb napokat sokkal szélesebb lett nálam minden téren.a letámadó válaszokbol nem kérek köszönöm kötekedni nem itt kell én csak nemakarok megbántani senkit és abban biztam hogy kapok e jó ötletet hogyan tálaljak egy ilyen kellemetlen témát ✌
2018. márc. 4. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!