Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bevallotta, hogy más tetszik neki. Még nem csalt meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tetszik mellettem egy másik srác is, úgy érzi, hogy ki akarja próbálni velem. Azt mondja, még nem csalt meg, de már többször találkozott vele, és érzi, hogy előbb-utóbb megcsalás lenne a vége. Én nem akarok szakítani, reménykedem, hogy valahogyan eltéríthetném ettől az ötletétől! Szerintetek hogy kaphatom vissza? Mit csináljak, hogy elfelejtse a másikat? 25/F
2018. márc. 4. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze én itt belekezdhetnék a felsorolásba hogy mit csinálj, de tudod az az igazság hogy 99,9% hogy csalódás lesz a vége. Szerintem fogadd el minél előbb a helyzeted és engedd el, ő nem az akinek gondolod.
2018. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragaszkodj olyanhoz, aki már lemondott rólad!
2018. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szakítás lesz a vége, inkább legyél túl rajta minél előbb.
2018. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hagyd, had élje ki magát vele. Megkúrálják a kis lelkét aztán visszakapod.
2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szokásos forgatókönyv, párkapcsolatban viszket a nuncusa másik fütykös után, ti szakítotok, ők összejönnek, rövid ideig orrba-szájba mindenhol minden módon csinálják, aztán valahogy mégse jön be az új kandúrral a viszony, majd pár hónapon belül már neked könyörög, hogy fogadd vissza.


Hagyd elengedni, menjen csak!

2018. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt átkozódni, de azért azt ismerjük már el, hogy a csaj megcsalás helyett előállt ezzel a párjának gerincesen. Kellemetlen helyzet és az a fél aki még érez, nyilván szenved ettől, de jobb lesz a szakítás.
2018. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek gyakoribbak, mint gondolnád... Mindkét nemből.


"Örülj" nkei, hogy ezt elmondta így őszintén ( tudom, nyilván em örülsz).


Sokan még a megcsalást is elnézik ilyen esetben, én nem tenném (személyesvélemény).


2 dologról döntenék, tekintve, hogymindenki belefut ebbe élete során, hogy kapcsolata mellett megtetszik más.

1. Megbeszéljünk, és azt is, mi vezetett ide, mi hiányzik neki. HA akarja ő is, ez még mindig megoldható, persze ehhez el kell vágni a másik szálat, legalább egy ideig, míg letisztul benen minden.


2. " érzi, hogy előbb-utóbb megcsalás lenne a vége."

Ebből én nem fenit érzem ki, hanem hogy ő ezt már itt befejezné, és a másik felé húz...

Ebben az esetben te nem tudsz mit tenni, én elengedném, menjen. Mást nem tehetsz, minkdetten szenvednétek, sőt, ő is lehet megbánná, ha most veled maradna. Ilyenkor nem tudsz mit tenni..


A fenit szitu alapból emberi dolog, sajnos előfordulhat életnk során. A hozzáállás, és amerre húz, már más kérdés a kimenetlt illetően..

Én is voltam a lány helyében egyébként, más is, de nem ejtettem el a fenti mondatot, és nem szakítottam ilyen miatt... Meg persze nem is csaltam meg vagy léptem a fiú felé.

2018. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki masfele huz azt engedni kell. Minek probalnad magadhoz lancolni? Nem az a ko erzes amikor valaki teljes onszantabol van veled, es nem lelki terror altal? Menjen , majd max megbanja mert aki tetszik neki kezelgeti egy par honapig azt dobja. Akkor kell erosnek lenned majd es nemet mondani , lassa nem lehet emberi erzesekkel jatszani !
2018. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Érzelmek gyakorlása.
2018. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarom megmondani mit csinálj, csak annyit mondok, ahogy vele összejöttél és szerelmes lettél az megtörténhet mással is, nem csak egy emberrel vagy "kompatibilis"....
2018. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!