Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak? Van valakije?

Figyelt kérdés

A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt. Eddig teljesen biztos voltam magamban,most viszont tanácstalan vagyok.

A párom külföldön dolgozik, így havi szinten látom egyszer. Ritkán tud hazajárni.

A problémám az hogy egyre inkább úgy érzem hogy távolodik tőlem. Annyira megromlott a kapcsolatunk hogy egy nap nem tellik el vita nélkül.

Próbáltam vele beszélni erről de világosan megmondta őt ezt nem érdekli, de annyira megtud bántani hogy az nem igaz.

Általában változó időben végez a munkahelyén, 4 fele legkorábban de valamikor este 10-kor is még bent van. Én délután negyed 6 fele érek haza. Mire átvet.kőzök van már fél 6. Vacsoráztatok , fürdök. Olyan fél 7től tudok vele beszélni de legkésőbb 9 óra magasságában el is köszönünk egymástól mert ennyire futotta ma. Fáradtak vagyunk vagy dolgunk akad.

Tegnap azt mondta nekem, ismétlem a szavait: "Hogy soha nem tudsz békén hagyni cses.zed meg, 10 tet.ves percet nem tudsz rólam lesza.kadni, nem vagyunk összenőlve, mit nem értesz nyugalmat akarok? A kur.va életbe hogy tőled sosem lehet megszabadulni,annyira unom ezt az egészet folyton neked irkálni..mikor itt se vagy velem... "

Megjegyzem, tegnap ebéd után beszélgettünk kicsit mert ehétvégén jött volna le hozzánk de lemondta még a balhé előtt indokolatlanul.

Ebéd után is ő keresett engem. Egész este cirkuszolt velem. Ha ott hagytam hogy rendben van,akkor hívogatott de nem békülési szándékkal. Olyan érzésem van mintha nem mondana el mindent, annyira rondán beszél mostanában velem hogy el sem tudom hinni. Egyszerűen mindenen a vita van,olyan ez mint a szakadék de egyre trágárabb szavakat használ. Arról nem beszélve hogy sokszor fent jelzi vagy hogy huzamos ideig és nekem egyáltalán nem felel vissza.

Szinte tudom hogy van valakije. Amikor próbálom a problémákat rendezni vele vagy végig sem hallgat vagy veszekedés lesz a vége, ha felhozom neki azt hogy szakítsunk miután olyanokat mond "hogy ő nagyságának legyen jó mert az a kiráynő de utálok már veled lenni" akkor nem vesz komolyan. Azt mondja menjek el de elméletileg szeret. Utána 5 perc múlva azzal hív fel le-e nyugodtam. Sose kér ezekért bocsánatot.

Mit csináljak vele?

20/L


2018. márc. 4. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha ennek véget vetsz. Olyan mint ha direkt generálná a vitákat mert ő nem mer szakítani. Nekem is ilyen volt az előző kapcsolatom elég is volt belőle.
2018. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Ne engedd, hogy így beszéljen veled, legyen benned tartás.

Azt akarja elérni valószínűleg, hogy te szakits vele, mert lelkiismeret-furdalása van.

2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű, így egy láncra vetett kutyával sem beszélnek, komolyan elszomorodtam, hogy ilyen darab rongynak tekint. Utál veled beszélni. Akkor minek beszéltek?

Nem mindegy, hogy van-e valakije, vagy sem?! A lényegen nem változtat, hogy a távolból is pokollá teszi az életed. Ennek nem hogy értelme sincs, de egyenesen romboló hatással van rád.

Én a helyedben egyszerűen nem keresném. Írnék neki egy hosszú levelet/üzenetet, hogy ezért és ezért nem akarom folytatni, viszlát. Utána meg tiltanám vagy nem reagálnék semmi üzenetére/hívására.

2018. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap azt mondta hogy 'így nem tudod kihozni belőlem a szerelmet". Nem bája kicsit sem.
2018. márc. 4. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, valószînű egy gyáva fèreg, aki nem meri megmondani a szemedbe,hogy szakítani akar. Könnyîtsd meg a döntèsèt, a trágár ócska száját pedig egy pillanatra se tűrd tovább. Meg azt sem, hogy benned keltse a bűntudatot, hogy miattad nem alakul ki szerelem benne. Ha tovább maradsz vele, az önèrtèkelèsed nullára csökken, el fogod hinni, hogy senkinek nem kellesz, mindent el kell tűrnöd.

Lehet,hogy te is hibáztál a kapcsolatban, mert nincs ember hiba nèlkül, de ez akkor sem jogosîtja fel arra,hogy îgy beszèl veled. A kutyámmal nem beszèlek îgy.

Hagyjad ott szèpen mèg ma.

2018. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy van valakije vagy nincs. Dobd ki, ez egy bunkó. Fiatal vagy még, előtted az élet, nem kell ezt neked eltűrni. Ennél csak jobb jöhet!
2018. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok fajta beszédstílust megértem már,de ez még nekem is sok ebben a formában.Szakíts.
2018. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minden kèppen szakíts vele. Ilyen beszèdet az aki szeret nem engedhet megmagának. Meg ha amúgy is ritkán találkoztok mi az hogy nem látogat meg indokolatlanul? ez nem èrdemli meg az energiát amit bele fektetsz. hagyd ott aztán beszèljen azzal így aki hagyja
2018. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!