Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nektek rosszul esne?

Figyelt kérdés
Társaságban vagytok, és te mondasz valami hülyeséget, véletlenül. Pl rosszúl értelmezel egy műszaki dolgot, autót bármit, amihez annyira nem ertesz és hirtelen kicsúszik a szádon egy oltari baromság. Mindenki rajtad röhög, és a párod ahelyett hogy megvédene, beáll röhögni, sőt ő az aki a leghangosabban röhög rajtad. Senki se szereti ha kinevetik, pláne nem ha a saját párja. Titeket megbántana ezzel? Ha nem is véd meg, legalább ne röhögjön ki ő is, nem? Amúgy számomra egyáltalán nem volt vicces. Iszonyat rosszul éreztem magam, hogy a saját párom kacag a legjobban rajtam.

2018. márc. 4. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Fordítva is előfordulhat az ilyen.
2018. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem értem, miért röhögnek, akkor várnék, míg valaki elmagyarázza. Amúgy röhögni szoktam velük. Volt olyan, hogy mást mondtam, mint amit gondoltam, csak visszakérdeztem, hogy "X-et mondtam?", és röhögtem.
2018. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem szívom ezeket így mellre. Hasonló helyzetekben általában én nevetek a leghangosabban magamon. (Volt már nem egy, elhiheted.) De én tudom, hogy a barátaim nem azért nevetnek, mert lenéznek, vagy mert rosszat akarnak, hanem mert vicces a szituáció.


Ami pedig a páromat illeti: a nevetés ragályos, lehet hogy csak azért nevet mert mások is. :) Ha zavar hogy nevetett, említsd meg neki, de semmiképp se ripakodj rá emiatt.

2018. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is csináltam ilyet velem is csináltak ilyet. Nem sértődöm meg.
2018. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki mond neha hulyesegeket. Ilyenkor nevetni szoktunk egymason, mert vicces, de barati tarsasagban altalaban nem irunk le ettol fuggetlenul senkit egy buta hulyenek. (Kivetel persze, ha valakinek minden masodik mondata valami oltari ostobasag, de olyan ember meg nyilvan nem a tarsasag tagja.) Es igen, akar a parunkat is kinevetjuk ilyenkor, nem azert, mert hulyenek nezzuk, hanem mert vicces maga a szitu, mindenki nevet, stb... Senki nem szokott ilyeneken megsertodni.
2018. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helyén kéne kezelni és meglátni benne a viccet, mint a többiek. Mindenki mond marhaságokat, én is, mások is, nem ellened szól, ha az ember nevét egy viccen.

31/f

2018. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Általánosítasz, magadból indulsz ki.

Örülj, hogy jól érzik magukat. Szerelmemmel mi szoktuk leginkább jól pofán röhögni a másikat. E esetben közölni kell a másikkal a nevetés után, hogy mi a félreértés, és akkor te is nevethetsz. :D

Csak te tudod megbántani magadat. Ne kend másra a te hiányosságaidat.

Nincs mitől megvédeni. Nincs támadás, csak egy komikus helyzet felhasználása.


Kapcsolatotok halálra van ítélve. Előre szóltam.

Nagyon nagyon gyerekek vagytok még. Téged látlak.. Ő pedig össze jött egy ilyennel, szóval a szintkülönbség nem lehet hatalmas.

2018. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, én tudok magamon nevetni.
2018. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!