Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uralkodni akar felettem a barátom (és az anyja)?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, de senkitől nem tudok ebben tanácsot kérni. Kérlek segítsetek.

Egész jól megvagyunk, 1-2 dolgot kivéve..

Ha elszeretnék menni a barátnőimmel valahová mindig látom rajta, hogy nem tetszik neki. Aztán pedig akkora lelkiismeretfurdalást csinál nekem, hogy vagy el sem megyek, vagy sietek hozzá haza. Ebből kifolyólag már nagyon ritkán találkozom velük.

Másik eset.. legjobb barátnőm Londonban él. Most kihívott magához pár napra. Ez sem tetszett neki. De a legnagyobb poén, hogy az anyjának nem mondhatjuk meg, hova megyek, mert nem tetszene neki. (Náluk lakunk, de az én anyám örülne neki, ha mennék..)

Szóval kicsit börtönben érzem magam.

2 hete felmondtam a munkahelyemen, közre játszott ebben a barátom akarata is, ugyanis nem tetszett neki ahol dolgozom (meg persze az anyjának sem)

Azóta folyton olyan helyre akar betenni az anyja, ahol van ismerős. Azt érzem azért, hogy mindig tudhassa hol vagyok és mit csinálok.

Megemlítettem barátomnak, hogy nekem ez nem tetszik, hogy az utolsó sz.r munkahelyre erőltetne be. Válasza annyi volt, hogy csak jót akar nekem. (Mielőtt félre értitek van pénzem, nem azért siettet..)

Az utolsó dolog pedig az, hogyha az én családomnál vagyunk mindig sietni kell haza. Türelmetlen, és látom, hogy utál nálunk lenni. Én pedig már észre vettem a tesóimon és anyukámon is, hogy nem tetszik nekik, hogy folyton elvagyok rángatva és nem lehetek velük.

Esetleg ha tudnátok tanácsot adni, vagy oldalakat mondani ahol ennek utána olvashatnék nagyon megköszönném.



2018. márc. 4. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, nem is értem, mit keresel te meg ott?! Ha nem jó ez így neked, akkor lépj ki ebből az egészből, mert ez csak rosszabb lesz, ha már most ilyenek.

Nem beszélve arról, hogy a barátaidat is elveszted és nem lehetsz teljes mértékben önálló, mert korlátoznak.

2018. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bantalmazo kapcsolatban elonek lehetetlen olyan tanacsot adni, amit megfogad sajnos.
2018. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, uralkodni akar rajtad.

Le kell ülni beszélgetni egymással, jó sokat.

2018. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj elobb itobb elszigetelnek es nem lesz senkid, ezt akarod? Koltozz haza edesanyadhoz ha tudsz, mondd el neki h mi van. Ha akar a volegenyed akkor szepen osszekoltoztok kulon a muterja nelkul..
2018. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért tűröd el?
2018. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már olvastam. Mindenkit elmar mellőled, és mikor rájössz, hogy ő valójában milyen ember, és menekülnél, már senkihez nem tudsz fordulni, mert elűzte mellőled a barátaidat, családodat, elhidegültél őtőlük (többi szeretteidtől) És azt akarja, hogy tőle függj. Nem jó.
2018. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 7es! Nehogy arra ébredj fel, hogy már egy barátoddal sem tartod a kapcsolatot, sem a családoddal.
2018. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Zombisítanak éppen -ideje lelépned.


[link]

2018. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tanulság : anyóshoz nem költözünk.. ezt a palit meg hanyagold,semmi értelme az egésznek
2018. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!