Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki 3 éve otthon nem kap kedvességet, jó szót, szexet, talál egy szexuális partnert, akivel csak szex, és más semmi-de az nagyon jó, mert kölcsönösen erős a szexuális vonzalom-, az normális? Attól még érezhetem magam normális nőnek?

Figyelt kérdés
Egyébként férjnél vagyok,32 éves,vannak gyerkőcök,de nőből vagyok,akinek szüksége van a szexre.Nem mindenkitől,de ettől a 40-es férfitől a hideg is kiráz-jó értelemben.Letisztáztuk,hogy több nem.Barátok vagyunk már 5 éve,de a vonzalom nagyon erős lett.Mi a véleményetek?
2010. jún. 9. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy ez a lehető legrosszabb amit tehetsz! Habár arról nem írtál, hogy a férjeddel beszéltél e már erről. Miért nem próbálod meg vele helyre hozni a kapcsolatotokat?? Főleg, hogy gyerkőcök is vannak!!! Vagy ha ennyire kilátástalannak látod, és megoldhatatlannak, akkor miért vagy még a felesége?
2010. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

sose értettem a magadfajtákat....

szeretetk.rva...

miért nem válsz el?

azt akarod hogy a gyerekeid eltanulják ezt a hamis családpéldát...?

2010. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó, amit csinálsz. Vagyis ha ezt szeretnéd, akkor tényleg jobb lenne elválni.

A gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni, mert még az is jobb nekik, ha egy szülő neveli, mint az, hogy állandó veszekedésben (vagy csak fagyos, távolságtartó szülőkkel) kell együtt élnie.

Beszéltél már a férjeddel erről? Ő hogy áll a házasságotokhoz?

2010. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb ennek is vége lesz és te jössz ki belőle rosszul.

de amúgy szerintem nincs ezzel gond. neked erre van szükséged, a férjedet szereted, és a szexpartnered is tisztában van a dolgokkal.

csak nagyon vigyázz!

2010. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én se sokra becsülöm az ilyen megoldásokat. Üljetek le és beszéljétek át a dolgot.
2010. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
nem így kellene.... én is hasonló helyzetben vagyok, de soha nem csalnám meg a férjemet, soha nem feküdnék le mással. sokszor az agyára megyek, hogy nyaggatom azzal, hogy szeretkezzünk, de akkor is próbálkozom. sokszor fáradt, már nem olyan a sex mint rég, dehát ő a férjem, mellette fogadtam örök hűséget. jó, van aki nem így gondolja és én nem is ítéllek el ezért. kinek mi a jó, ki hogy érzi. de szerintem is valahogy máshogy közelíteném meg a dolgot. szervezz közös programot, akár gyerekek nélkül, kicsit legyetek újra együtt, új dolgokat próbáljatok ki. aztán majd meglátod hogy alakul. sex nélkül nem lehet élni, de minden kapcsolatban eljön az az idő, amikor már nem ugyanolyan lesz. ezt vagy megszokod, vagy keresed az újat. de akkor úgy, hogy a másiknak ne okozz fájdalmat.
2010. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz mit szólnál ha a férjed csinálná ezt?

Tetszene és megértenéd hogy félrejár?

2010. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha egy jó szót sem kapsz miért nem beszélsz vele? Sokat ha kell.


Ha elvállsz de kiemelem HA ELVÁLLSZ akkor azzal a gyerekeid életében egy akkora törést okozol amit soha nemlehet helyrehozni . Lehet hogy boldogok lesznek ha felnőnek de mindíg lesz bennük valami kis törés ami ki fog jönni rajtuk mindíg. Nagyon gondolkozz el azon hogy mit csinálsz.

2010. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Az előző hozzászólónak mondanám, hogy mindenki kirdeti ezt a "gyerekek miatt maradjunk együtt" igét. Jól van ez így? Tényleg akkor nem sérül a gyerek, ha a szülők együtt maradnak egy olyan kapcsoaltban, amiben az asszony nem kap egy jó szót sem? Mit tanul meg így a kisfiú? Hogy így kell bánni a nőkkel, feleségekkel. Mit tanul meg így a kislány? Hogy ez az anyaák, nők sorsa.

Ha egy kapcsolat nem menthető nagyon is jó döntés a válás. Nem azt mondom, hogy ez legyen az első, ami az embernek eszébe jut, ha problémával találja magát szembe, de tudni kell hol a határ.


A kérdező szavaiból azt olvasom ki, hogy ő válni nem akar, csak azt szeretné tudni, hogy mi a véleményünk arról, hogy szexkapcsolatot tartson fenn a házassága mellett. Azt nem javasolom, hogy csald a férjed, mert akkor az elveim ellen beszélnék. Azt tudom mondani, hogy ez a te életed. Dönts és majd viseld a következményeket! Ne tőlünk várj feloldozást vagy hasonlót.


30/F

2010. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem feloldozást kértem,csak véleményt.Próbáltam beszélni,kb 2 éve mást sem teszek,hisz elválni tényleg.Hangos szó nincs nálunk.De vannak ösztöneim,nőből vagyok.A másik mellett nőnek érzem magam.De megfontolom mindenkinek a válaszát.Köszönöm mindenkinek,aki olvasta,és válaszolt!
2010. jún. 9. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!