Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után meg ölelt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után meg ölelt és nyugtatott harcoljak érte/értünk?

Figyelt kérdés

Ma nagyon ki borultam és taliztam az exemmel aki mikor át öleltem meg simogatta a hátam mikor elment is próbáltam 3 nap múlva meg ölelni de akkor nem engedte.2 hónapja szakítottunk és azt mondta már semmit nem lát bennünk és hogy felesleges folytatni, nem tudja hogy bízzon bennem.

Több éves a kapcsolatunk.



2018. márc. 7. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne.

Foleg, hogy megingott a bizalma. Biztos nem veletlenul.

2018. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem véletlen.Nem is írtam ilyet,de szeretem teljes szívemből és nem tudok túl lépni rajta.
2018. márc. 7. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Miutan dugtal massal is mar tudod hogy kit szeretsz? Vagyany!
2018. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont nem.Egyszer sem csaltam meg úgy ahogy ő sem engem.Csak h@lyén viselkedtem sokszor és ezért be telt nála az a bizonyos pohár
2018. márc. 7. 19:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta, sajnos enndk így semmi ertelme
2018. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem tettél bele eleget abba a kapcsolatba ,egyoldalú volt; talán úgy érezte, el van hanyagolva ő általad/tetőled érzelmileg; és ő nem fontos neked; te nem adsz bele semmit, nem teszel semmit ezért a kapcsolatért. Amúgy hogy küzdjél érte, sugallja, hogy ő is szeret még téged; csak valami hiányzott neki, talán nem érezte a szeretetedet. Vagy ilyesmi.
2018. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor most azért simogatthatot meg vigasztalás képp mert talán még érez valamit? Bonyolultak a nők
2018. márc. 7. 19:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi a francért nem tudod az igekötős igéket egybeírni?

Megcsaltad,talán az exed?

2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocs hogy lelkileg ki készülve nem a helyes írást gyakorlom
2018. márc. 7. 19:40
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Azt észrevettem,mert bizony a legutóbbi mondatot sem sikerült leírnod normálisan,pedig nem egy hosszú mondat.


Szóval megcsaltad?

2018. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!