Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes lenne kitörölni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes lenne kitörölni az ismerőseim közül?

Figyelt kérdés
Egy pasi, aki fél évig napont irt nekem, ismerkedgünk, találkoztunk, mi.den nagyon szép volt. Csók, összemelegedés, ölelések, szép szavak. Aztán egyik napról a másikra felszívódott, nem leres már másfél hónapja. Nem válaszol az üzenetre sem. Eddig reménykedtem, hogy megmagyarázza, mi történt, de semmi. Nagyot csalódtam benne. Viszont voltak felé érzéseim, ugyhogy nehéz még mindig. Szeretném törölni, mert beleesek abba a hibába, higy állandóan lesem, mikor elérhető, visszaolvasom az üzeneteket. A törlés jó ötlet, vagy gyerekes lenne?
2018. márc. 8. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod vele felvenni a kapcsolatot, akkor töröl

d.

2018. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Skaiiripa ***** válasza:
Miért lenne gyerekes? Nem az.
2018. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valahol gyerekes, valahol megèrtelek.

Neked kell eldönteni mi,ès hogy jó.


Attól mèg mondjuk olvasgatni ugyis tudod amiket beszèltetek,s most már az ujabb faccel szerintem azt is látod ha fent van mivel beszéltél vele.

2018. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még le is tilthatod, akkor tuti nem fogod nézni.
2018. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben én letiltanám. Nem gyerekes ebben az esetben szerintem, ez önmagad védelme mondhatni. Hamarabb is megy így a feldolgozás, amúgy, én is átestem rajta.


Akkor gyerekes, ha ő tilt le téged, csak úgy a semmiből. Na az gáz.

2018. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is tiltsd le, és akkor majd csak túllépsz ezen.
2018. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyerekes? Töröld nyugodtan. Én is szelektálom alkalmanként az ismerősöket, és nem csak ilyen okból.
2018. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem az!!!! Jobb mint menőségből 200000 ismerőst tartani.
2018. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes. Minek olyan ismerost megtartani, aki nem valaszol? Feltehetoen orokre kilepett az eletedbol.
2018. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyerekes.

A saját lelki békédért teszel azzal, ha nem olvasod el azoknak az embereknek a posztjait, akik csak felzaklatnak téged.


22/N

2018. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!