Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás vagy jogos ez a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás vagy jogos ez a férjem részéről?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozok a munkahelyemen, javarészt férfiak között, akikkel jóban vagyok, el szoktunk járni sörözni, stb. alkalomadtán. Házibuliba is szoktak hívni. Nincs egyikkel sem semmi, szeretem a férjem. Ő mégis halálosan féltékeny (mondjuk amúgy is, mindenkire).


Nagyon ritkán át szoktak jönni a férjem haverjai házibulizni, ezzel nekem nincs is semmi problémám. Viszont ez már fordítva nem működik.

Már egy ideje mondogatja a férjem, hogy vegyünk valamilyen társasjátékot, nos én vettem is, mire ő élből rávágta, hogy megtiltja, hogy a kollégáimmal játszak vele meg ha ide merem a lakásra hívni őket, akkor el fog válni. Amikor jeleztem a nem tetszésemet, akkor meg elkezdett ordítozni, de márpedig...


Nem túlzás ez már? Vagy jogos a kérése? Nálatok mennyire tolerálják a kollégák áthívását?


2018. márc. 9. 06:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nincs ezzel baj, de kérdem én: Mire házasodtatok ha ekkora ellentétes nézetek vannak? Csak mert ezek az ismerkedés elején kiderülnek. Az meg szerintem kicsit már túlzás hogy a férfi kollégáimmal a párommal közös lakásunkban társasozzak. Max.semleges helyen.
2018. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sokan nem örülnének, ha a feleségük férfikollégákkal járna szórakozni. Nem tudom te ellenkező esetben te szívesen engednéd a férfejedet egy női házibuliba? Vagy a kolleginákat a közös lakásotokba?
2018. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
A férjed betegesen féltékeny, jobban tennéd, ha elválnál töle, mielött komolyabb gondok, lesznek belöle.
2018. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
nálam elmart majdnem mindenkit még az unokatesómat is.. ez miatt inkább eljárok.. ne hagyd magad!
2018. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem azert nőkent nincs igazan igenyem arra h ffi kollegakkal eljarkaljak, foleg tarsasozni vkinek a lakasara. Vhol ertem a ferjedet is, sztem te se orulnel egy forditott helyzetnek.
2018. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Mire összeházasodtunk, közösek lettek a barátok. Nincs belőle gond, ha átjönnek, ő is bírja őket.
2018. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is szinte csak férfi kollegám van, egymás lakására nem járkálunk, de sörözni, beülni valahova gyakran. Társasozni lehet beülős helyen is, van erre lehetőség sok helyen. Férjemnek semmi problémája nincs ezzel. 26/N
2018. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Itt egyáltalán nem a kollégák áthívása a probléma.


>Ő mégis halálosan féltékeny (mondjuk amúgy is, mindenkire).


Hanem ez. Miért házasodtál össze valakivel, aki halálosan féltékeny? A féltékenység az egyik olyan dolog, ami >tutira< tönkreteszi vagy lealjasítja a kapcsolatot. Vagy miért nem oldottátok már régen meg a problémákat, amik a féltékenységet okozzák? Szóval nem értem, hogy most ez a mostani eset miért különösebb probléma. Aki féltékeny, az így viselkedik, és általában egyre rosszabb lesz. Mi másra számítottál? Eddig rendben volt, elfogadtad, hogy halálosan féltékeny, de most ez mégis gond?

2018. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem bízom a munkatársakban,privát szférámba nem engedem be őket,semmilyen formába.Ha neked így jó,oké,de ne a lakásodban talizzatok,maradjatok a beülős helyeknél inkább.Abba viszont ne szóljon bele ennyire erősen a férjed,menj el néha.Bár tény hogy neked se tetszene annyira ha a férjed csak nőkkel találkozna.
2018. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Csak szólok, a féltékenység olyan, mint az alkoholizmus...és csak egyre rosszabb lesz... rengeteg kapcsolatot tett már tönkre.
2018. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!