Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? A pàromról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? A pàromról van szó.7 éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem őt, és tudom hogy ő is engem. Igazàból a törődés, odafigyelés, figyelmesség hiànyzik. Pl (tudom nyafogàsnak hangzik) de a tegnapi nőnap. Vehetett volna egy csokit.

Figyelt kérdés
Miért ilyen? A pàromról van szó.7 éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem őt, és tudom hogy ő is engem. Igazàból a törődés, odafigyelés, figyelmesség hiànyzik. Pl (tudom nyafogàsnak hangzik) de a tegnapi nőnap. Vehetett volna egy csokit. De se a szülinapomra, névnap, val. Nap. Semmire se figyel oda. Amikor pedig a b. nők kerdezik mit kaptam. Semmit! MÀR MEGINT! Annyira jelentéktelennek és nullànak érzem magam. Két gyerek utàn, és a szivem összes szerelméért ennyit érdemlek? Sose hagynàm el, mert a kapcsolatunk többi része okés.de à..olyan nehéz.Valaki esetleg hasonlo helyzetben?

2018. márc. 9. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Te választottad, te vagy vele már 7 éve, úgyhogy ne hisztizz, ha annyira zavarnának ezek a dolgok, még 1 évet se húztál volna le mellette.


Beszéltél már róla vele erről?

2018. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen, én. Szóltam egy olyan családos férfi ismerősünknek, aki előtt tudtam, hogy tud égni, mert tiszteli. Ő elbeszélgetett vele, hogy oké, hogy ezek az ünnepek a valóságban szinte semmit nem jelentenek, de ha életed párjának, a NŐNEK fontos volna, akkor igenis tessék vinni neki egy szál, egy csokor virágot, egy csokit, egy tortát!

Beszélt vele arról, hogy miket köszönhet az ember a feleségének, hogy mondta neki, hogy nettó taplóság, amit csinál.


Itt is volt idén a szülinapom előestéjén a csokor, és nőnap előestéjén a kislnyunkak a pici cserepes virág, nekem pedig a kis csokor, amit gondosan ő köttetett meg, kedves virágokból.

Boldog is voltam, meg is kapta érte este a viszonzást:-) :-) :-)

2018. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
40%

#2 a példád bizonyítja h addig is szeretett, csak ilyen "fasságokra" nem figyelt csak miután ezt nyomtékosították, hogy "hé hiába minden szeretet, ha nem adsz pár gazt neki akkor Hitler is elbújhat a szemétséged mögött", te meg egy csokor virágtól elalélsz...


jaj "nők! se velük...ennyi" -Al Bundy


(megjegyzem mindig veszek valamit barátnőmnek még nem ilyen napokon is, de hogy ha ilyen hiszti lenne ha mégse, akkor instant kiábrándulás)

2018. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Ez nem hiszti.Nem követelőzök semmiért.Csak annyit kérek vissza amit úgy érzem hogy én is nyujtok neki.Minden téren.Szerintem ennyi év utàn és gyerekek utàn kiàbràndulàs?Ez nem ìgy van.Szerintem.De mindegy.Köszöntem a vàlaszokat.Tovàbbi szép napot
2018. márc. 9. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre azelőett kellett volna gondolni, hogy gyereket vállaltok. 7 év után már nagyon nehéz változtatni a dolgokon. Persze meg lehet próbálni. Szépen mondd meg neki, mennyire rosszul esik neked, hogy soha nem kapsz tőle semmit. A születésnap meg a névnap tényleg ciki, viszont Valentin napra és nőnapra tőlem sem kapnál semmit, akármennyire is szeretnélek.
2018. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Sajnos mi nők elhitetjük magunkal h egy férfi tud változni. Tisztelet a kivételnek van aki igen de a nagy többség nem. Nrkem volt olyan h őszintén elmondtam mi zavar de pár napig tartott a figyelem aztàn hozta megint a formáját.Sajnos kutyából szalonna nem lesz.
2018. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak nem jegyzi meg a dátumokat? elhiszem , hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. Mi lenne, ha ezt igy elmondanád neki? őszintén beszélnél neki róla, hogy ez milyen érzéseket vált ki belőled. Vagy esetleg 1-2 héttel ünnep előtt elhintheted, hogy jaj, mennyire várod a szülinapod, vagy jééj, hogy szalad az idő, jövő héten Valentin nap. Hátha igy kapcsol, és megajándékoz.
2018. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!