Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szolgalelkű nők kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szolgalelkű nők kellenek manapság a pasiknak? Irreális elvárás, hogy egyenlőek legyenek a felek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 18:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%

Honnan szeded ezt a hilyeseget?

Valoszinuleg te mindig ugyanolyan tipust valasztasz.

2018. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Sosem voltam szolgalelku, de mindig kellettem a ferfiaknak. Mondjuk nem is azt a tipust keresem en sem, aki csicskara vagyik.
2018. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
Bizonyos pasiknak, de nem közülük kell választani, bőven vannak normális férfiak is (sőt, szerintem ők a többség és ezt úgy írom, hogy elég sok rossz tapasztalatom is van), akik számára természetes, hogy egyenlőek a felek. Miért kínoznád magad valami olyan alakkal, aki birtokolni, korlátozni akar? Akkor már ezerszer inkább egyedül. Ha pedig mindig erre a típusra buksz, akkor tarts alapos önvizsgálatot, hogy miért van ez.
2018. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb pasinak mindegy, csak legyen valami. Örül ha pïnát lát. Aki megteheti, hogy válogat, az nyilván inkább a szolgalelkűek felé húz, hiszen egyszerűbb velük.
2018. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de ha egy nőnek már az is szolgamunka, hogy elmosogasson akkor ott nem a férfinál van baj.
2018. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
39%
Uhh, ez hosszas kifejtést igényelne, nem kezdek bele, de annyit elárulok, hogy csak két egész ember kapcsolata lehet kiegyensúlyozott, harmonikus. Amikor azt írja, mondja valaki, hogy megtalálta a másik felét, az általában rosszul fog végződni, mert átteszi a másik vállára a nyomást, miszerint az az ember felel a másik boldogságáért. Nem kell szolgalelkűnek lenni, de tudni kell átengedni olyan feladatokat, szerepeket a férfinek, ami őt illeti meg, mint ahogy egy férfi sem szeretne, ért a női feladatokhoz, szerepekhez. Ettől még lehet egyenrangú a két ember és tisztelhetik egymást, ami minden kapcsolat alapja az elfogadás és őszinte szeretet mellett.
2018. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%
2018. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%

Nekem fontos az egyenlőség, mégsincs barátnőm. Miért? Mert az egyenlőséget én komolyan veszem, és nem részesítem olyan előnyökben a másik felet, amiket én sem kapok meg.


Tanulság: talán ne csak azt nézd az egyenlőségben, hogy neked mi jár, hanem a másiknak is add meg az egyenlőséget. Ezt sajnos sok nőnek mondani kell, mert sokuk azt gondolja, neki nőként "előjogai" vannak. :D

2018. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%

Kellenek? Nézzél szét, mindent megtesz sok nő, "mert szeretem". Ezzel a felkiáltással maguk mennek bele mindenbe.

Utána meg csodálkoznak, összetörve, megalázva kerülnek ki a kapcsolatból.

2018. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%
Hiába pontozol le, attól még az egyenlőség egyenlőséget jelent :)
2018. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!