Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az, amikor nem működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor nem működik a szex?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy ha nem működik a szex, akkor nem is érdemes folytatni a párkapcsolatot, tiszta sor. De mi az amitől nem lesz jó? Vagy mitől lesz jó? Nyilván minden ember kicsit mást szeret, de van olyan, hogy nem tudnak egymáshoz alkalmazkodni? Ez miben nyilvánul meg?
2018. márc. 10. 17:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Ezer és egy ok lehet, amitől nem jó.
2018. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindkét fél odafigyel a másik igényeire meg kívánságaira, akkor az már rossz nem lesz. Baj akkor van, mikor leszarjuk, mi lenne jó a másiknak.
2018. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Egy pár a barátnői kör és saját tapasztalataimból:

- nem áll fel neki, vagy csak nagyon rövid ideig

- 2-3 lökés után elélvez

- fantáziátlan (csak 1 vagy 2 féle pózban, csak az ágyban)

- gátlásos (pl. világosban nem mer szexelni)

- durrbele módon akarja előjáték nélkül.


Ezek egy része megbeszélhető, ezáltal javítható, ha van rá hajlandóság.

2018. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Meg ezen kívül olyan van, hogy totál más típusú szexet kedvel az egyik meg a másik. Az már kompatibilitási gond. Ha az egyik fél napi 5ször szexelni akar, a másiknak elég a heti 3. Ha az egyik szereti a keményebb vagy szokatlanabb dolgokat, amitől a másikat a ideg kirázza. Egyikkel sincs baj, de van, hogy két eltérő igényű ember nem működik.
2018. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
És az lehet, hogy minden más rendben van, csak a szex nem? Ha ennyire eltérőek az igények az ágyban, attól még minden másban megfelelhetnek egymásnak?
2018. márc. 10. 17:25
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Én is ezeket tapasztaltam, hallottam női oldalról:

- hamar elmegy

- nem áll fel neki

- kicsi neki és nem lehet érezni

- kicsi neki és nem lenne baj, de a pasinak ettől állandóan frusztrált

- nincs előjáték, csak magára figyel

2018. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire tudod ezt elfogadni.

Ha kiírtál róla kérdést, valószínűleg lesz ott még gond...

2018. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha elteroek az igenyek, az egyik felnek nyilvan jobban szamit, hogy legyen rendes szex. Ha ezt nem kapja meg, ott hosszu tavon nem fog mukodni.
2018. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ha kicsi neki vagy nem áll fel, arról valószínűleg nem tehet szerencsétlen. Ha hamar elmegy, akkor meg ott a nyelv, kéz, vibrátor stb.
2018. márc. 10. 17:34
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

"Ha kicsi neki vagy nem áll fel, arról valószínűleg nem tehet szerencsétlen. Ha hamar elmegy, akkor meg ott a nyelv, kéz, vibrátor stb."

Azért, ne mond, hogy ezeket tolerálni kell egy nőnek. A párom, rég elköszönt volna ezek végett és jogosan. Lényegtelen az ok, ha nem jó, nem jó. Akkor békén kell hagyni a másikat.

Én, több nőtől azért vettem érzékeny búcsút, mert csak a csodát várta.

2018. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!