Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 férfi se becsüli azt h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebeka vovcsok kérdése:

1 férfi se becsüli azt h amikor a férfi haza jon munkábol pl északairol reggel 6 kor, és lefexik nyomogja a telojat délutan 12 ig?

Figyelt kérdés
Aztán 6 ig alszik, miközben a nő addig süt főz több választékban, és mos és takarit? És amikor a férfi felkel még aztse mondja h joreggelt, csak be ül a gép elé és 1 szot se szol a nőhöz se 1 puszi se semmi csak duzzog de nem tudni miért.. És a nő hordja neki fél oranként a teát és a kaját? Ezt 1 férfi se becsüli? ,
2018. márc. 11. 04:18
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
és énis ugyanugy folgozom,és még plusz online is
2018. márc. 11. 04:20
 2/38 anonim ***** válasza:
66%

Én a párkapcsolat nélküli életre esküszöm:)

(Főleg mikor ilyen kérdéseket látok).

2018. márc. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem minden férfi, hanem csak a te párod.A viselkedésének az okát neked kell kideríteni, mi azt innen nem tudjuk megmondani miért ilyen veled.

Én biztosan nem nyalnám neki a se..ggét, ha így áll hozzám.

Kérdezd meg mi a baja, ha nem mondja meg, akkor ne szolgáld ki.Felnőtt ember, majd megoldja magának.

És igen, én is az egyedüllétre esküszöm, mint a kettes.A fenének sincs kedve kínlódni ilyen pasikkal.

2018. márc. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Mit becsüljön rajtad, ha te se becsülöd magad?
2018. márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

Hordja fel neki a kajat ???

Aki lokott....

2018. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%
Ha a főzés, takarítás is ennyire megy, minta helyesírás, fogalmazás, akkor nem csoda, hogy morcos az ember 😁. Komolyra fordítva, én biztosan nem élnék pokróc természetű emberrel, nem hogy még körül is ugráljam... Nálunk mindenki tiszteli a másikat és ha vmi gond van, megbeszéljük, megoldjuk. Bár az évek alatt még soha nem sikerült összeveszni duzzogni, ez nagyon gyerekes, éretlen viselkedés.
2018. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
78%
Az ilyen gyökkettő szintű nőket nem becsüljük sokra, mert minden bokorban terem vagy kettő.
2018. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
91%
Nézd a jó oldalát, legalább közös gyereketek lesz erre a stabil, boldog kapcsolatra: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..
2018. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

Nilrt kéne megbecsülnie? Teszel valamit hogy tiszteljen? Nem, kiszolgálod és puncit is adsz.


Én már RÉG kibxtam volna a fenébe :)

2018. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy nő legyen önálló, legyen tartása, önbecsülése, ne csak a férje "szolgája" legyen. Mondom ezt nőként. Nyilván aki szolgálóként viselkedik, azt úgy is kezelik. Inkább hagyd ott az ilyen férfit, menj ki külföldre házvezetőnőnek, ott is ugyanezt csinálnád, csak még meg is fizetnének érte. Plusz jövedelmed is lesz, nem leszel rászorulva a férjed jövedelmére, és találsz magadnak normális férfit is.
2018. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!