Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem félek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem félek attól, hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam, mert tudom, hogy nálam ezerszer szebb és jobb nők is vannak, mégsem tudok féltékeny lenni.

Úgy vagyok vele, ha elhagynak vagy megcsalnak, akkor lezárom a kapcsolatot és tovább lépek, majd lesz más.


Ez így normális? 25N


2018. márc. 11. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Normális. Sok a lehetőséged.
2018. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, azt mobdják, hogy egy egészséges féltékenység van minden kapcsolatban, hisz akit szeretek, azt féltem.

Nem lehet, hogy nem kötődsz erősen?

2018. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jobb sokkal, mintha kattognál rajta. Szerintem te fogod fel jól a helyzetet.
2018. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, ha megcsalnak, akkor nincs visszaút sem most, sem később.Vége.
2018. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

2#, a féltékenység nem pozitív, nincs egészséges.


Kérdező, válaszoltál magadnak.

2018. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Te gondolid jol.
2018. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem sincs egeszseges feltekenyseg, ha nem vagyok jo a partnernek akkor csaljon meg, s max vege lesz. Nekem mar vagtak a fejemhez, amiert nem vagyok feltekeny, de csak jot nevettem rajta.

Szerintem normalis.

2018. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lennék a helyedben, a te attitűdöddel. Mert bennem két megcsalás nagy sebet ejtett és sz.arnak sem tartom magam kb. Pedig egy állítólag szép, magas, dekoratív lány vagyok.


29/N

2018. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Háh, én is hasonlóképpen vagyok ezzel. Ha megcsalnának akkor oké, vége. Szakítunk aztán ne keressen. Jobb lesz így. Még szerencsére nem éltem át ilyet, de az biztos, hogy egy ideig a társaságára nem vágynék az illetőnek. Ha meg részeg volt akkor sem. Véleményem szerint, ha részegen megtette józanon is valószínűleg megtette volna, csak később. Párom női ismerőseire én sem vagyok féltékeny, megbízok benne. Ha meg valaki rámozdulna azt elmondaná. Beszélünk, van kommunikáció, megoldjuk.
2018. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én pszichológus szájából hallottam azt, hogy van egy egészséges féltékenység.

De már régen,mondjuk én sem a ti korosztályotokhoz tartozom.

2018. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!