Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok az anyjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok az anyjával?

Figyelt kérdés
Barátom anyja burkoltan celozgatott...de tudom mire ment ki a játék. Sérelmezi,és a barátom is,hogy két év után nem mutattam be meg a szüleimnek. Ez miért kötelező dolog? Ennyire fontos ez manapság? Én úgy gondoltam,hogy nem fogok akárkit haza vinni,hanem majd csak azt aki a férjem lesz. Nem szeretném a szüleimet se traktalni minden jottmenttel...aki esetleg atvag később.
2018. márc. 11. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

2 év után azért illett volna hazavinned.

Hol szoktatok találkozni? Mindig náluk? Ő miért mutatott be az anyjának?


>csak azt aki a férjem lesz.

>aki esetleg atvag később.

Durva, hogy 2 év után a barátod számodra egy jöttment, aki esetleg átvág később. Ja, és azt se gondold, hogy a házasság biztosíték, vannak ott is, akik megcsalás vagy akár verés miatt válnak el.


22/N

2018. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Szépen vélekedsz a barátodról, miszerint jöttment...

Csak gratulálni tudok ehhez a felfogáshoz.


33N

2018. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Párszor már átvágott, meg akart csalni,csak nem nőtt neki össze,mert a lany nem akarta. Továbbá meg egy pár csajt meg akart fűzni,hívogatta őket ide oda. Valami volt kurotarsat is felhívta a multkor csak úgy. Hm. Hat ezért nem mutatom be a szüleimnek.
2018. márc. 11. 13:02
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

#3 Jó, de akkor minek jársz vele? XD


22/N

2018. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Basszus, miert olyan nagy dolog a bemuyatas? En mindig az elso heten megismertem a szuloket es viszont.


Ha meg mrg akart csalni, dobd ki.

2018. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Remélem, ez a kérdés csak trollkodás. Ha mégis komoly, akkor együttérzésem a barátodnak. Kifogott egy igazi érzéketlen libát.
2018. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Aki majd a férjed lesz.Értjük.

Szóval, szerinted el fog téged úgy jegyezni valaki, hogy azt sem tudja, ki fia-borja vagy.Ok, legyen.

És?Hazaviszed, "Anyu,Apu, ő itt Pisti, tegnap eljegyzett, de már együtt vagyunk x éve."

Nem hangzik röhejesen?

2018. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Troll kérdés, mert ilyen buta ember csak nincs a világon, mint a kérdező.
2018. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg sajnos vannak ilyen buta kislányok, akiknél egy napos csibének több esze van.

Legfejjebb mi ezt nem értjük meg az x éveinkkel, meg az élettapasztalattal a hátunk mögött.

2018. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ti bemutatnatok olyat aki át akart vágni,meg akart csalni vagy hatszor,és más nőket nézeget?ketlem. Nem is jarnatok ilyennel nemhogy hazavinnetek..
2018. márc. 11. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!