Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy valaki elküldte a párotoknak a beszélgetéseiteket?

Figyelt kérdés

Én most vagyok sajnos ilyen helyzetben. Egy fiú egy összeollózott beszélgetést küldött el a barátomnak, ami természetesen nem tartalmazza azt a részt, amikor írtam, hogy nem szeretnék találkozni vele, mert a barátom a legfontosabb nekem a világon és sosem bántanám... A barátom nem hisz az ilyesminek, nem foglalkozik ilyen dolgokkal, de látom rajta, hogy nagyon zavarja, félek, hogy elvesztem.

Ti mit tennétek/tettetek ilyen helyzetben?


2018. márc. 11. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki azt a részt is.
2018. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a teljes beszélgetést neki.
2018. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem kíváncsi rá, miket beszélgettünk :/
2018. márc. 11. 13:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Megvan neked az eredeti beszélgetés? Ha nincs törölve mutasd meg neki azt.
2018. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy válaszoltál, gondolom megsértődött a párod. Adj neki pár napot, szerintem kíváncsi lesz rá ha picit lehiggadt és ha látja, akkor meg fog nyugodni.
2018. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Megvan természetesen az egész beszélgetés, nem törölném soha amit másokkal beszélek, mert az már alapból gyanúra adna okot...

Egyelőre sajnos hajthatatlan a párom, azt mondta, inkább ne beszéljünk erről mostanában.

2018. márc. 11. 13:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is ilyen típus, hogy "inkább ne beszéljünk róla"? Mert akkor az baj ha nem működik a kommunikáció, főleg ha baj van köztetek.
2018. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Máskor is ilyen, de most őszintén aggódom
2018. márc. 11. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Lekközelebb meggondolod kivel flörtösködsz mikor barátod van fúj.
2018. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom akinek a szőnyeg alá söprés volt a megoldás mindenre. Sajnos egy idő után annyi minden gyűlik fel a 'szőnyeg alatt', hogy pofára esés lesz a vége. Nálunk is csúnya szakítás volt, mert cipelt egy csomó sérelmet amiről nem is tudtam, csak akkor vágta az arcomba több év rejtett sérelmeit mikor összevesztünk, pedig ha beszéltünk volna róla akkor amikor történtek a dolgok, meg lehetett volna oldani.
2018. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!