Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a baratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a baratotok barátai is jönnének veletek nyaralni?

Figyelt kérdés
Nem igazán kedvelem őket. Miért nem lehet sak ketten menni?minek kell folyton csordaban vonulni. Az anyjaekkal is kell menni nyaralni,az sem elég. Most a barátaival is. Vagy ez csak nekem ilyen trauma?
2018. márc. 12. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Én nagyon örülnek neki szeretem a tarsasagot. Ha kettesben akartok lenni pedig lehet.


Hidd el kifizetődőbb a barataival jóban lenni es nem kisajátítani a palidat teljesen. Mert lehet turi de előbb utóbb borulni fog!


21n

2018. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

A másik meg kétszer elvisznek nyaralni, legnagyobb trauma legyen az életedben hogy az emberek jót akarnak neked.


Előző voltam

2018. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Antiszoc vagy? .....
2018. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vele beszéled meg ugyanezeket? Amit itt leírtál az nem sok, de ugyanezeket neki is elmondhatnád.


Most jó?

2018. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Megértelek, én is kettesben szeretek lenni, ha már van lehetőségünk menni valahova. Vagy nem vagy neki fontos, vagy nehéz a felfogása.
2018. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

5:


Akkor a kérdezőnek meg a barátja nem fontos, ha ő (a kérdező) meg olyat szeretne csinálni amit a barátja nem?

2018. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem őket, szoktunk közösen utazni vagy kempingezni, úgyhogy nem bánnám. Egyébként kb évenrte egyszer -kétszer szokott menni nélkülem is a barátaival, természetesen én is megyek ilyesmire a saját baráti társaságommal. Együtt, kettesben is szoktunk utazni, úgyhogy egyáltalán nem zavar, ha néha társaságban is összejön, sőt. Akkor pipa lennék, ha nem lenne hajlandó kettesben IS utazni, hanem kizárólag társasággal, de nem ez a helyzet, úgyhogy nincs semmi gond. Ha ennyire utálod a barátait, akkor ne menj velük, menjen egyedül és majd elmentek ketten máshová, nem tudom miért kell ebből ügyet csinálni.
2018. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy ez miért baj. Mindkettőnknek vannak barátaink, akiket szeretünk és szívesen találkozunk. Szoktunk velük együtt, közösen is találkozni, kirándulni, nyaralni stb., de külön-külön is a saját baráti társaságunkkal és ennek pont ez az egyik oka, hogy én sem kedvelem az ő összes barátját és ő sem az összes barátomat, valamint nem mindig van kedvünk a másik programjához és alkalmanként jobb egyedül a barátokkal szórakozni. Ezen felül pedig kettesben is szoktunk programokat szervezni, nyaralni. Ezzel szerintem nincsen baj.


Beszéld meg a pároddal. Ha nem kedveled őket, nem akarsz velük menni, akkor mond meg, hogy bocsi, neked nincsen kedved és ezért és ezért inkább otthon maradsz. A párod elmegy a barátaival, aztán majd utána ti is mentek valahová csak kettesben. Ennyi, nem kell ezen hisztizni.

2018. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Én is kivagyok ettől, ha állandóan a barátaival kell lógni. Persze, néha-néha el lehet menni, találkozni velük, de állandóan... Sosem fogom megérteni, ha a másiknak fontos a párja, akkor minek kell a barátaival mégis állandóan együtt lenni. Mindenképpen mondd meg a barátodnak, hogy te nem szeretnél menni, ha meg ő megy, szard le, te is találkozz a barátnőjeiddel.
2018. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

nem, kösz

abszolút jogos! nem, nem, nem! no way!!!


lehet valaki imádja a csordás vonulást, de ha én a párommal akarok menni nyaralni, akkor azt csakis kettesben, különben az már nem nyaralás.

Voltunk már anyósékkal és a saját szülőkkel is "nyaralni", pár napot az ember bír, de hosszan nem. Nem tudod elengedni magad, folyton valakihez vagy kötve, még akkor is ha van mindig pár szabad órád, akkor is kötelező programok vannak és nem tudod elengedni magad.


barátokkal is ilyen, még akkor is ha kedvelnéd őket. az nem nyaralás és nem, nem tudsz pár órára elszakadni, mert akkor a pároddal kell vitatkoznod, hogy "most miért kell pár órára elmenni". Ezen felül folyton ott kell lenni, folyton jópofizni kell...


Én már voltam mindenfélén, volt, hogy barátokkal mentünk valahova tényleg közösen, kisbuszt bérelve és nagyon nem éreztük jól magunkat, mert kb ki kellett harcolnunk ha valami programot akartunk csinálni, mert tudod a "többség dönt" és ha nem akartál közösön részt venni, akkor azt magyarázni és még a pároddal is vitatkozni. Mindig másokhoz kötve lenni....


Még voltunk nyaralni egy másik párral is, egy nagyon jó baráti párral, de még velük is néha sok volt, még úgy is, hogy kicsit függetlenek voltunk egymástól, de akkor is néha muszáj részt venni dolgokon amin nem akarsz, mert te lehet csak egész este olvasni akarsz.

A legrosszabb ha valaki egy ember csatlakozik és hárman vagytok. Tavaly ez volt, mert átutazóban volt egyik ismerősünk és 4 napig együtt voltunk. Ami azt jelenti, hogy semmi privát szféra a párommal, valaki mindig ott lógott, valakit mindig szórakoztatni kellett, hogy ne legyen egyedül.


Nem, nekem a nyaralás csak kettesben (max ha gyerekeim lesznek), de minden ami nem az, az NEM NYARALÁS!

2018. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!