Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből a párkapcsolatból? Honnan tudom, hogy már nem vagyok szerelmes, vagy ez csak egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, októberben költöztünk össze.


Összeköltözés előtt nagyon jó volt a kapcsolatunk. Mindig alig vártam, hogy találkozzunk, együtt legyünk. Annyira tervezgettük a közös jövőnket az összeköltözést, családalapítást.

Októberben annyira jól ment az összeköltözés, 2 hónapig élveztük is, hogy csak kettesben vagyunk. Annyira jó volt.

És akkor hirtelen egyre sz*rabb lett. Tiszteletlenül beszélt/beszél velem. Jó nem k***a anyázik meg ilyenek. De olyan stílusban beszél ami nekem nem tetszik. Nagyon sokszor átbeszéltem vele ezt, hogy ez nekem nem tetszik.. azt ígérte, hogy változtat rajta. De nem sikerült neki.

Másik meg, hogy elvárja hogy legyen kaja, rend, tiszta ruha, szex de ő nem segít semmit.

Megbeszéltem vele ezt is, hogy nem a cseléd vagyok, hanem a társa. Annyit változott, hogy egy hónapban 1x-2x elmosogat, meg beindítja a mosógépet de csak a saját ruháival.


Kezdem azt írezni, hogy én már nem vagyok szerelmes, este ha lefekszünk nem akarok mellé feküdni, nincs kedvem hozzábújni pedig mi mindig összebújva aludtunk. Gyereket vállalni eszem ágában nincs vele.. Nem akarok vele lenni, már jobban örülök annak ha nincs otthon hanem dolgozik. Nem vagyok boldog, nem nevetek mellette..

Ismerkedni akarok.

Nem tudom, hogy ez csak egy ilyen időszak? Vagy tényleg elmúlt a szerelem?

Mi van, ha szakítok és megbánom?

Félek, ha mondom neki, hogy vége nem akar majd elengedni én meg nem merek neki nemet mondani..Nem azért mert bántana.... hanem mert gyáva vagyok.


2018. márc. 12. 08:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
26/L és 27/F
2018. márc. 12. 08:28
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit sok az "annyira"! :D Bocsi
2018. márc. 12. 08:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem szerelem hanem ragaszkodás. Abban biztos lehetsz ha szakítani akarsz vele, hogy akkor elkezd majd teperni mint az állat érted. Elhiteti veled hogy megváltozik, stb. Az egész Egykét hétig fog tartani, majd te megint szenvedni fogsz mellette további heteket utána, és adogatni fogod neki az esélyt. Ha szakítassz, akkor növessz tököt és csináld is végig, ne hallgass rá. Abszolút tipikus eset a tiétek. - 31F
2018. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja és azt kifelejtettem, hogy már pár hónapja nem beszélgetünk egymással csak ülünk a kanapén és nézzük a tv-t és nyomkodjuk a telefonunkat. Nincs kommunikáció.

Ha beszélgetünk akkor veszekedünk.. Rengeteget veszekedtünk és ebből adódott, hogy egy idő után már nem is beszélgettünk egymással. Csak pár szót..

2018. márc. 12. 08:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De jól mondja az előző, sajnos ez egy tipikus körforgás, húzhatjátok még hónapokig, évekig is, de ennek előbb - utóbb vége lesz.
2018. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élsz, szerintem ne raboljátok egymás idejét tovább :(
2018. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó a mondás: Lakva ismeri meg az ember egymást. vagy Kibújt a szög a zsákból.

Szóval most szembesültél azzal ami a következő 40 évben várna rád.

Szerencsés vagy mert általában a házasságkötés, közös lakás és közös gyerek után döbben rá a nő hogy egy ingyenkur va, ingyen cseléd.

A kapcsolatnak vége, ha gyáva vagy megmondani hogy elköltözöl akkor amikor elegy dolgozni szedd össze a cuccod, költözz el és írj neki búcsúlevelet.

Persze ez után ismét jó fiú lesz amíg megnt vissza nem költözöl.

2018. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismeri meg az ember a másikat, hiába volt jó minden az összeköltözés előtt, ha együtt élni nem tudtok. Előjöttek azok a dolgok, problámák amik idáig "rejtve" maradtak. Félsz a változástól, attól, hogy megbánod, talán az egyedüllétől is félsz. Ezek mind normális gondolatok, hiszen 3év nem kis idő, megszoktad a másikat, ragaszkodsz hozzá. Ezen van a hangsúly, hogy ragaszkodsz, ez már nem szerelem, szeretet hanem kínlódás, vergődés egy olyan kapcsolatban ami (mondd ki te is) nem működik. Mérlegelj, hogy benne maradsz ebben, boldogtalanul, szenvedve vagy erőt veszel magadon és kilépsz ebből, meggyászolva ezt a kapcsolatot, magaddal foglalkozol elsősorban és mikor lelkileg helyrejöttél, eélyt adsz egy új kapcsolatnak. Sok sikert és erőt kívánok ehhez!
2018. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
menekülj...
2018. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakíts, ha bírsz. :)
2018. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!