Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezek után elhívnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után elhívnátok a párotokat buliba?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell, hogy már több éve együtt vagyunk, de ha együtt megyünk bulizni valahova, akkor mindig veszekedés a vége. Így nem nagyon szoktunk eljárni, vagy külön, ami engem nem zavar. A barátomat viszont nagyon zavarja, ha én eljárok, számon kér, hogy kikkel, hova megyek, mikor megyek haza, stb.

Egyszer volt, hogy eljött ő is, hogy megismerje a társaság tagjait, hátha akkor nem fog így viselkedni. De állandóan beszólogatott, minek iszok annyit, miért táncolok nélküle, jaj vele nem is beszélgetek, mi az hogy véletlenül hozzáértem valakihez, hülye vagyok ha iszok, mikor megyünk már haza, stb, nagyon idegesített engem is meg a társaságot is... Hazafele is ordítozott az utcán, dobálta a telefonját a betonon, stb, mert "én lexartam a fejét".

Most megint elhívtak, és amikor ezt mondtam a barátomnak, hogy szeretnék menni, persze rögtön, hogy kikkel, hova, mikor, stb, majd hozzá tette, hogy ő is jönne.

Én viszont nem akarom, hogy jöjjön! Hogy mondjam ezt meg neki? Azt hiszi meg akarom csalni, pedig nincs oka a féltékenységre...


2018. márc. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok egy pár. Ez nem kapcsolat. És ezt te is tudod, máskülönben nem fogalmazódott volna meg benned ez a kérdés.
2018. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a felnőtt párkapcsolatok témakörbe kellett.volna kiírnod...
2018. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, higy veled menjen szerintem egyertelmu, hogy a kapcsolatotoknak semmi ertelme. Az normalis egy bizonyos szintig, ha az ember feltekeny, de ez mar szanalmas. Max mondd el ezt neki is, es ha latod rajta, hogy felfogta menjetek el egyutt, de ha ugyanolyan rossz volt akkor hagyd. Ha meg eleve nem erti meg akkor is hagyd. Naz elet tul rivid ahhoz, hogy ilyen emberekre pazarold, akar szereted akar nem. Egy ido utan ugyis szetmentek ha ez igy folytatodik.
2018. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyszeruen mondjatok le a bulikrol. Mondjuk ha szerettek bulizni akkor emiatt is lehetnek konfliktusok. Sok sikert.
2018. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!