Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre költözés = szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre költözés = szakítás?

Figyelt kérdés

Januarban elhataroztam, hogy kulfoldre koltozom, jobb megelhetes celjabol. A baratnom mar dolgozott kinnt 10 evig. Mikor kozoltem vele, hogy muszaj kimenjek 3-5 evre, hogy rendezhessem az itthoni problemakat, elmondta, hogy mar eleget elt kinnt, es nem jonne velem, emelett, mondta, ha elmegyek vege a kapcsolatunknak, mert nem fogja kibirni ezt, raadasul hutlen is leszek vele, ezt gondolja. Szerettem volna ha jon velem, de neki mar stabil munkaja van, nem keres jol, de megel belole (a nagy igenyeit, utazasokat nem tudja maganak finanszirozni), csak nincs adossaga. En ugy gondolom, hogy ha szeretek valakit, vele megyek barhova is, de ha az nem megoldhato bizom benne, es tamogatom lelkileg. A baratnom teljesen fordítva tesz, csak megvadol hutlenseggel es szakitani akar. Miota eldontottem, alig talalkozunk es nem is nagyon keres, mintha azt ereznem, hogy mar varja, hogy elmenjek, de lehet van neki valaki mas, eleg furcsan viselkedik pedig, minden vagya az volt, hogy rendezzem az eletem es nyugodtan elhessunk ketten.


A kerdesem, hogy valoban szakitanom kellene a baratnommel, mert ez mar vegleges dontes reszemrol, hogy kulfoldre koltozom, de O nem akar jonni es lelkileg sem tamogat, es tudom, ha nem szakítanank nagyon feltekeny lenne, ami senkinek nem jo, de velem jonni sem akar.



2018. márc. 14. 03:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Már az, hogy megemlítetted neki, azt eredményezte, hogy nem is beszél veled, és másra készül. Szerinted? Ez tartós kapcsolat lesz?
2018. márc. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Elég gyorsan lerendezte a dolgot, esélyes, hogy neki már van is más...
2018. márc. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne engedd hogy a pénz beleszóljon a kapcsolatodba. Ha az mellett töntesz, hogy mész, az legyen azért mert ezt akarod, de ne befolyásolja az anyagiak, mert később lehet megbánod.
2018. márc. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Par evrol lenne szo, valasztasom nagyon nincs, mert, ha nem megyek, fizethetem a hitelt orokke, de kinnt eltudnek helyezkedni a szakmamban (London), es szamitasaim szerint 5 ev alatt, rendbe rakhatnam az eletem, es lenne sajat otthonunk. Azt nem irtam le, hogy a Nő 40éves én pedig 35.
2018. márc. 14. 04:28
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, én megértem azt, hogy így gondolja...

10 év külföld után én sem vágynék újra egy idegen országba. Arra vágynék, hogy a párommal, nyugodtan élhessek a családom közelében. Nem egy előreláthatólag 2-3 éves távkapcsolatra.


Nem tudom ti hány évesek vagytok, de én 29 évesen abszolúte nem erre vágyom...


Nem gondolnám, hogy lenne valakije, inkább csak készül az "elválásra"...az pedig, hogy azt mondogatja, hogy biztos megcsalnád, nos, számomra szintén érthető...


Most őszintén! Annyira kevés az esély arra, hogy egy férfi, több 100/1000km-re, magányosan, félrelépjen, miután mondjuk tartósan csak 3-4 havonta találkozik a párjával, és mondjuk többször veszekednek, mint cukiskodnak a távolság okozta feszültség miatt? Úgy, hogy közben mondjuk van egy édes pofa kolléganő, aki bezzeg mindig kedves, figyelmes, és vigasztalja a szegény fickót...ugyan! A legtöbb ember idővel megtörik, és nem feltétlenül azért, mert egy S Z A R ember, hanem mert egyszerűen E L B A S Z Ó D I K a kapcsolat. Nem mindenkinek való a távkapcsolat! A barátnőd legalább felvállalja, hogy ő köszöni szépen nem kér ebből! Ne sajnáltasd magad ennyire, mert te meg egyedül hoztál meg, nélküle, egy olyan hosszútávú döntést, ami a párod életére is ugyanúgy hatással van.


Nem is értem...mit vársz?

2018. márc. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem sajnaltatom magam, mikor megismerkedtunk, vissza ment kulfoldre dolgozni az utolso par honapjara, nem miattam nem ment tobbet. Nem arultam zsakba macskat, az elejetol tudta, hogy mik a terveim, ismerte az anyagi helyzetem. Sokat veszekedtunk, mert nem nagyon jarunk sehova, max havonta 1x. Tobbszor szetmentunk mar, de mindig ujra akarja kezdeni, es en is szeretem ot. Szerintem 2 hetente megoldhato lenne egy repulojegy neki, esetleg nekem, hogy tudjunk talalkozni, de neki ez sem felel meg. Mikor mondom neki, hogy keressen mast, akivel egyutt tud lenni, mert nekem mennem kell, nem dobhatom el magamtol a lehetoseget, amit az elet adott, es amibe belefektettem, 10 evet, a szakmamba, hogy kesobb kamatoztatni tudjam, ennek eljott az ideje, es a baratnom, aki allitolag szeret, nem tamogat, inkabb csak bant lelkileg. Mikor megkerdezni, hogy mikor megyek, en visszakerdezek, hogy miert fontos az, hogy mikor megyek, nem valaszol. Ki erti ezt?!
2018. márc. 14. 05:09
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

40 éves! Gondolom túl van ezen-azon...jó pár kapcsolaton, csalódáson...nem akar távkapcsolatot! Ennyi! 2 hetente retúr repjegy Londonba?! Ne viccelj, ez tudod mennyi pénz? Annyit elvinne, hogy értelme nem lenne a kinti munkának...


Az elején lehet abban bízott, hogy meggondolod magad, és nem mész ki.

2018. márc. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem volt valami nagy elköteleződés a részéről,annyi szent. Ha ennyivel lerendezte,én se zárom ki,hogy van valakije.
2018. márc. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

En is szakitanek.

Valljuk be 5 evet irtal...

5 ev alatt veled is sok minden tortenhet

mas emberre valhatsz...

Ha nem akar menni engedd el

Kitudja mit hoz a jovo,te se tudhatod

nem tudhatod h o husegesen varna e

es te sem tudhatod h te 5evig huseges leszel e

valljuk be minnell tobb ideje leszel kinnt annal tobb az eselye annak

h felrelepsz

persze vannak kivetelek

de en sem mennek bele,mivan ha 2-3 evig szenvedek egy tavkapcsolatban mert irto nehez tud am lenni

es 5ev nagyon hosszu ido,nem 4-500 kmre mesz!!!

es mivan ha tenyleg megcsal o v te?

megerte eveket pazarolni mar nem vagytok fiatalok annyira

jobb ha elengeditek egymast

tavkapcsolatoknak ritka ha jo vege van...

2018. márc. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Negyven évesen én is így gondolkodom, mint a barátnőd. Éltem kint eleget, nem mennék már ki,távkapcsolat pedig kizárva. Szerintem nincs senkije, hanem egyszerűen már mást keres. Egy negyven éves nő mi a fenéért akarna távkapcsolatot, felborogatni az életét stb? Meghoztad a döntést, menjél ki, szakíts és keress mást. Ne próbáld magad azzal vigasztalni, hogy biztosan megcsal és te jó fej vagy, mert egy ilyen döntés szétszakít egy kapcsolatot ebben a korban. Én más partner nélkül is lemondanék rólad a helyében.
2018. márc. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!