Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lecseréljem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lecseréljem az autómat azért mert a barátnőm alig tud beszállni olyan alacsony?

Figyelt kérdés

Egy terepjáróval járok aminek a magassága ráadásul meg lett emelve így majdnem 1 métert kell lépni felfele ahhoz, hogy az ember beszálljon. Történetesen a barátnőm 158 cm magas és egy kínlódás neki beszállni még úgy is, hogy vagy alsó küszöb.


A végén mindig arra lyukadunk ki, hogy minek nekem ez az autó és egyébként sem praktikus (igaz, főleg városban). Az szeretném ráadásul, hogy ő is tudja vezetni így eltudna mászkálni autóval és ha kell értem tudna jönni. Viszont a mostaniból még ki sem lát rendesen. Szerintetek ez elég indok a cserére?


2018. márc. 14. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Persze. Ha nem jársz vele terepre, és nem laksz ott, ahol mi:-), akkor persze. Én is pont akkora vagyok, mint a párod, és mit össze küszködtem anno apám autójával..

Igen, ez nem hiszti részéről, tényleg nem tudunk mi mit kezdeni egy akkora autóval.


Esetleg neki venni egy kicsi-kocsit, csak úgy második autónak. Mi ezt tettük.

2018. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Mivel a te autód, és te költesz rá, inkább neked kéne dönteni.

Mennyire fájna a szíved érte? A terepjárós ismerőseim mind imádják a verdájukat...

2018. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Rendszeresítsetek egy sámlit az autóban, hogy arra lépve tudjon belibbenni. Ezért kár lecserélni az autót...
2018. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1# Még én is úgy szállok be, hogy az egyik lábamat felrakom a másikkal pedig elrugaszkodok. Úgy, hogy 182 cm magas vagyok. De neki egy sokkal bonyolultabb procedúra. Bármikor amikor felajánlom neki, hogy próbálja ki vezesse akkor mindig azzal érvvel, hogy fél egy ekkora autót városban vezetni... Egy új kicsi kocsi lenne a megoldás igen de arra most nincs keretem, ő pedig még diák így beleadni se tudna.


2# Igen csak fájna érte a szívem, mivel most januárban lett elhozva és még ki sem ismertem igazán. Hajót szeretnék vele vontatni a nyáron, ezért vettem elsődlegesen. Cserén meg azért gondolkodok mert szinte ugyanezért az árért vennék vissza.


3# Jó lenne, de nem akarom megalázni. Inkább az autót ültetem lejjebb vagy valami köztes megoldást keresek.

2018. márc. 14. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Terepjárót lecserélni? Hiba lenne.

Alacsonyabb vagyok, mint ő, de ha kell, ha nem, én örömmel küzdeném fel magam oda. :D

2018. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Az nem működő megoldás, hogy kinyitod neki az ajtót és segítesz beszállni?
2018. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"kicsi kocsi lenne a megoldás". Na ja, valami kispolszki-méretű (persze modernebb kivitelű) egérkamion amiben alig lehet elférni... Na az meg neked lenne rossz.



Közepes kocsit vegyél az mindkettőtöknek jó lesz.

2018. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nagyon meg kell szokni a méreteket. Van ismerősöm akinek terepjárója van és én is 160 cm vagyok. Kicsit neccesebb beszállni de nem lehetetlen. Az biztos, hogy a nagy autóval városba menni... van ahol jobb van ahol rosszabb parkolni, de inkább rosszabb ekkora járművel. Én az 5 méteres kocsit is alig szoktam meg a kiskocsi után, még most is tart a hozzászokás.

Én mondjuk a kedvesed helyében akkor nem városba mennék vele először hanem kevésbé forgalmas helyen akkor. Legalább kipróbálni meg gyakorolni vele hátha megszokja.

Mivel nem tudod eldönteni, adj időd magadnak.

Én is mondjuk inkább a laposabb autóra szavazok, de nekünk elég hosszú így is meg széles.

2018. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

(kitiltanám a városból úgy alapból az ilyen kotlákat, szóval szerintem mindenképp le kéne cserélned)


Múltkor láttam egy videót, az anyósülés elé volt készítve egy sámli. Csaj kinyitotta az ajtót, kivette a sámlit, lerakta a földre, azzal fellépett, beült a kocsiba, majd a sámlit felhúzta a rákötött zsinórnál fogva, és berakta hátra. Hülyén béz ki, de működik.

2018. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%
Ha zavarná, akkor lenne saját kocsija, és azzal járna, nem?
2018. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!