Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járt már valaki párterápián?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki párterápián?

Figyelt kérdés

Talán az egészség kategóriában jobb helye lenne ennek a kérdésnek,de talán itt többen olvassák...

Van itt olyan ember,aki járt ilyen helyen,tapasztalata van,esetleg ismer olyan szakembert,akit szívesen ajánl.

Köszönöm a segítő hozzászólásokat és légyszíves a beszólogatós bunkó stílusú hozzászólásokkal ne raboljuk egymás idejét.

Köszönöm



2018. márc. 14. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jártam, de a feleségem sajnos nem volt együttműködő, így nem lett eredménye. Tehát a javaslatom az, hogy akkor menjetek, ha mindkettőtökben erős az elhatározás, hogy együtt akartok maradni. Különben kidobott pénz.
2018. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jártunk. Igazat ír az első. Nálunk volt hatása, de nem jött el a csoda, nem úgy kell elképzelni. Ajánlani nem tudom őt, mert sajnos tele van, egész évre szinte be van osztva már az ideje.

Eleve a szembesítés nagyon jó dolog, aztán ugye lemennek a problémák gyökeréhez, és nekünk ez önmagában jót tett. Nekem is.

Aztán kaptok házifeladatot ,s nekünk pl. ez hozta meg az igazi áttöréseket, hogy ezeket meg kellett csinálnunk, s elkezdtünk úgy viselkedni, ahogy a másik előtte már régóta hiányolta..a házifeladatokat megoldva. Röviden ennyi.

Mi így elkerültük a válást, de vannak személyiségbeli dolgok, amiken ne segített, nem tudta megváltoztatni a személyiségbeli problémákat, azt csak elviseli lehet, ha nem akarunk válni. Márpedig nem akarunk, ragaszkodunk egymáshoz.

2018. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem számítok én sem csodára,úgy gondolom,hogy ha elkerülhető vele a válás,akkor nem kidobott pénz.

Azt megkérdezhetem,hogy kb hány alkalom egy ilyen,és mennyibe kerül alkalmanként?

2018. márc. 14. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én /mi is voltunk 2 hónapja. Nálunk 2 alkalom volt, mert én nem voltam együttműködő, igazából én már akkor döntöttem mikor elmentünk. Voltak "házi feladatok" meg sok beszélgetés,egy alkalom 15.000Ft volt, elvileg 6-8 alkalom, ha minden klappol és 2 hetente kell menni.
2018. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"úgy gondolom,hogy ha elkerülhető vele a válás,akkor nem kidobott pénz."


Ezt semelyik szakember sem fogja neked garantálni, sőt, van olyan, hogy az a sikeres terápia, aminek a végén nem marad együtt a két fél. Úgyhogy azért ezt számításba kell venni, csak azért mondom, hogy ne érjen csalódás, ha végül úgy döntötök, tényleg a válás a megoldás. Ennek ellenére drukkolok. Privátban ajánlok szakembert.

2018. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!