Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom egy éve, akivel nemrég szakítottunk, ezalatt randiztam két sráccal, az egyikkel le is feküdtünk, de aztán hiányzott a barátom, úgyhogy mondtam neki, hogy ne legyen folytatás emiatt. Szimpatikus volt ő is és a másik srác is. A barátommal sikerült újból összejönni, de most hiányzik az, akivel lefeküdtünk. A harmadik srác pedig még nem is tudja, hogy újra a barátommal vagyok, és ő is hívna randizni. :( Viszont akivel lefeküdtem, ő azt mondta legutóbb, hogy ne szórakozzak vele. Hogyan tudnám visszaszerezni?? Őt akarnám a legjobban, de a barátomat is szeretem és a harmadik srác is jó lehetne még. Tanácstalan vagyok, mindegyikükben megvan valami olyan, ami a másik kettőből hiányzik. :(

2018. márc. 14. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Inkabb gerinckepzo gyakorlatokat vegezz.
2018. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket sem. Ha valamelyik komoly lenne, akkor nem játszanál velük. Maradj egyedül és gondold végig mit is akarsz valójában az élettől, mert ez így sehová nem vezet.
2018. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne randizz, amig nem szakadtal le az exedrol.
2018. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kapcsolatfüggő kukac. Tessék szépen egyedül maradni.
2018. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

„Harmadik is jó lehetne még..”

Te jó isten, szegény srácok. Mind a hármat sajnálom.

2018. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

A három srácot feleltesd meg egy-egy szemednek és a szádnak. Aztán köpj a levegőbe, állj alá és amelyikre esik a túrát, az legyen a befutó.

31/f

2018. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Mit háborogtok, nem csalt meg senkit... Értelmezni kéne a dolgokat, nem csak hőbörögni...


"Őt akarnám a legjobban, de a barátomat is szeretem"=> A barátod megszokás, nem több. Szakadj el tőle, ha lezárod, a másik srác is látja, hogy érte tetted, és komolyan vesz. (Addig nem fog...)


A harmadikat meg felejtsd el, ahogy van, nem volt semmi, ne is legyen, ne bonyolítsd jobban a dolgaid.

2018. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Az egyedüllétet javasolnám addig, míg tisztába nem teszed magad körül a kapcsolataidat. Ugrálsz ide-oda, fogalmad sincs mit akarsz. Ilyenkor meg kell állni, és kicsit gondolkodni.
2018. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy milyen éretlen kis majom vagy még. A válasz egyértelmű: akinél a lóvé van!
2018. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Te mekkora szánalom vagy :D
2018. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!