Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de megse vagyok boldog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok párkapcsolatban. Szeretem a párom de mégse vagyok igazán boldog. Van mikor nagyon idegesít máskor pedig alig várom hogy lássam és nagyon hiányzik. Szerintetek mit tegyek, van értelme folytatni?

2018. márc. 14. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Kezeltesd a skizofréniád és minden rendben lesz.

31/f

2018. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a párodnak, hogy érzel mi idegesít téged próbáljátok megoldást találni. Ha szerted nem egyből kidobod mint valami elhasznált zoknit hanem megjavitjátok ami nem működik. Párod tudna róla mi idegesít téged tudna változtatni és elkerülné hogy úgy érezz.
2018. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első körben tarts alapos önvizsgálatot és találd meg a boldogtalanságod okát. Amíg nem jössz rá, mi zavar pontosan és miért, addig nem fogod tudni azt sem, hogy valójában mit akarsz, többek közt ezért is nagy hátrány az életben az önismeret hiánya. Ha megvan a pontos ok, akkor pedig ülj le a pároddal beszélni és találjátok ki együtt, hogyan tovább.
2018. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts.

ha ilyen szar vele, az annak a jele, hogy más mellett a helyed.

2018. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak egy kerdes. A parodtol fugg a boldogsagod, ha ott van melletted ha nincs akkor tole fugg hogy boldog vagy e? A boldogsag ne mastol fuggjon!
2018. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En tobb eve ugyanigy vagyok. Tudtal beszelni paroddal ? Adj kerlek tippet, irj privatot, mert lelkileg mar osszetor ez az egesz dolog.
2018. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!