Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha nem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha nem szeretném, hogy olyankor csókoljon meg a barátom, amikor ki vagyok rúzsozva?

Figyelt kérdés

Teljesen kiakadt emiatt, meg azt hitte, biztos más srácnak festem ki magamat.

Pedig csak annyiról van szó, hogy ha már szépen megcsináltam, akkor nem akarom, hogy azonnal lejöjjön. Otthon annyit csókolózhatunk, amennyit akar. Ráadásul sminkelni magam miatt szoktam, nem másoknak akarok tetszelegni, hanem nekem tetszik.


Most velem lenne a baj?


2018. márc. 14. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Csak aztán ne panaszkodj, ha ő nem akar megcsókolni, amikor meg neked lenne kedved.
2018. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
#1 +1
2018. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Es ot nem zavarja ha tiszta maszatosan neztek ki mint ket csokis szaju gyerek utana? Mondd nemi el eszervekkel hogy nyilvan megerti hogy nem akarod hogy a ruzs szet kenodjon. Ezt tenyleg magyarazni kell egy elvileg felnott embernek???
2018. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Mázli, hogy alul nem rúzsozod magad. :D

31/f

2018. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

Talán mert szeret és szeret veled csókolózni? Vannak olyan rúzsok, amik nem kenődnek el. Furcsa, hogy egy lánnyal sem volt még ilyen problémám.


"Ráadásul sminkelni magam miatt szoktam, nem másoknak akarok tetszelegni, hanem nekem tetszik. "

Hát, persze. Megcsinálod otthon, a tükör előtt nézegeted és ki sem mozdulsz közben.


Az #1-es válaszoló miért lett lepontozva? 1 kattant felhasználó már megint az 57%-os válaszokat pontozgatja le az oldalon vagy mi? :DDDDDD

2018. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi, nem veled van a baj, hanem az éretlen pasiddal.

Mit nem lehet azon felfogni, hogy ha már megcsináltad, akkor nem akarod azonnal elkenni? Csak egy gyerek hisztizik ezen. Meg azon, hogy akkor biztosan más pasiknak kened ki magad...ááá.. véletlenül se gondol arra, hogy egyszerűen csak szeretsz sminkelni.. az túl egyszerű és pozitív lenne.


Biztos, hogy egy éretlen kisfiú mellett szeretnél maradni?

2018. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Használj olyan rúzst, ami nem kenődik el az első érintésre. Problem solved.


Egyébként nem tudom, nálatok mi a helyzet, de mi vagyunk annyira tekintettel egymásra, hogy frissen rúzsozva pl. nem lesmárol a párom, csak egy pici szájrapuszit ad, amitől nem kenődik el a sminkem. Én meg a kedvéért rúzst váltottam, tartósra, mert amúgy tök igaza volt abban, hogy elég gusztustalan a ragadós szájfényt lenyalni rólam. :D

2018. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Bízom benne hogy ha magadnak akarsz tetszeni akkor minden nap kisminkeled magad még ha senki nem is lát az ég világon:)


De mondjuk akkor meg felesleges pasi, mert úgyis csak elkeni a sminket nem? Akkor pedig nem tetszel magadnak.

2018. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

De sok egysejtű hímnemű személy van ezen az oldalon. Remélem nem csodálkoztok azon, hogy miért is vagytok egyedül.

Az itt leírt válaszaitokból nagyon jól tükröződik a mentalitásotok.

2018. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

Nokent mondom, hogy nagyon gaz, ahogyann viselkedsz. Ha egesz nap kivagy sminkelve, mert mentek valahova, akkor meg van tiltva neki, hogy megcsokoljon, mert elkenodik a ruzsod? Uramatyam...:D Hasznalj olyan ruzsokat, amik nem kenodnek el, hamar ez eleted legnagyobb problemaja.


22/L

2018. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!