Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gond az ha a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond az ha a kapcsolat elején még nincs nagyon közös téma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem rég kezdődött el a kapcsolatunk, még nagyon friss, de valahogyan nincs közös téma. Mindketten unalmas életét élünk. Reggel felkelés, munka, este haza aztán alvás. Nem sok minden történik velünk és valamiért nehezen jön a közös téma. Fog ez változni? Mit lehet tenni, hogy ebből kimozduljunk? Egyszóval nehezen tudunk beszélgetni :(
2018. márc. 14. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ezzel mindaddig nincs gond, míg nem érzitek kínosnak. Ha nektek ez természetes, hogy keveset beszéltek, azzal nincs semmi gond.

Egyébként minek kell állandóan pofázni? Én pl. utálom a sok beszédet.

2018. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ebben az esetben nem illetek össze. Amúgy meg ki kéne törni a szürke hétköznapokból, sportolj, tanulj, olvass, járjatok el jobbra-balra. A programok nem jönnek be maguktól az ajtón, neked kell keresni őket, máris izgalmasabb lenne az életed.
2018. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmi hobbi? Semmi egyéb elfoglaltságotok nincs a munka mellett? Ennyire üres és szürke lenne az életetek?

Na, ezen kéne változtatni, hobbit keresni, akár közösen is, hogy legyen miről beszélni.

De ha szerettek olvasni, akkor olvassatok közösen és máris lehet közös téma a könyv megbeszélése.

Filmezés? Zenehallgatás?


Mi az, hogy már az elején nincs téma? Éppen ilyenkor kéne, hogy legyen, hisz ilyenkor ismeritek meg egymást.

Nemcsak a napi szürke dolgokról kéne beszélni, hanem az életedről, szüleidről, suliról, magadról..stb.


Mind a kettőtöknek ajánlom az önismeretet. Foglalkozzatok vele.

2018. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
"Unalmas" élet mellett is csomó dolog van, amiről beszélgetni lehet. Én is friss kapcsolatban vagyok, nemrég ezeket a gender dolgokat beszéltük ki (hogy milyen fura hogy néhányan egyik nemnek se, vagy mindkettőnek tartják magukat), meg a vegánokat és vegetáriánusokat. De sok dolog szóba kerül, amikről feljönnek élmények (pl horgászat).
2018. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyit jelent pontosan ez a friss kapcsolat kifejezés?

Mindketten visszahúzódóak vagytok? Sikerült már megnyílni egymás előtt?

2018. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor hogyan/minek jöttetek össze?
2018. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy gond lenne.
2018. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a közös téma, a beszélgetés. Anélkül halott ügy.
2018. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég baj. Akkor mit csináltok, ültök egymás mellett kukán?
2018. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:
77%

Szerintem nem gond, de a kapcsolatert tenni kell, mert hosszutavon ez nem fog mukodni ez garantalt.

Legyen kozosen eltoltott minosegi ido, ami nem film es sorozat nezes. Szervezzetek havonta 1 progrramot kozosen, kirandulas, wellness hetvege. De kozos hobbi, fozes, is jok tudnak lenni.

2018. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!