Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egyik bulin a barátom a szemem láttára flörtölt egy másik nővel, tudtára adtam, hogy ezt így nem fogja velem csinálni, mert otthagyom. De egy a haveri társaságuk, ahol ott lesz az a nő is, elkerülni úgysem tudja. Akárhányszor szóba jön a haveri találkozó én kiakadok, mert látom a szemem előtt mit csinálnak majd a csajjal, amúgy a csajnak van barátja, de ő simán megengedi neki, hogy a barátommal flörtölgessen. Engem ez baromira zavar, a csajt meg nem tudja elkerülni. Vagy nem is akarja? Már nem tudom.
2018. márc. 15. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

3 dolgot tudsz csinálni.


1, A féltékenykedésed mögött valójában csak a tévképzeteid állnak,mint, amikor kalapácsod van, ezért mindent szögnek látsz. Igazából nincs is veszélyeztetve a pozíciód, csak mindent félreértesz (pl elég kicsi az esélye, hogy a barátja "megengedi neki",hogy mással flörtöljön WTF?). Ehhez jobb ítélőképesség és önismeret szükségeltetik.


2. A helyzetet jól látod, és ahogy írod is, nem bírod elviselni ezt a továbbiakban. Elmondod neki mi van, ha értelmes emberek vagytok, te is, ő is, akkor talán sikerül tisztázni a helyzetet és tovább folytatni.


3.Az utóbbi másik verziója, amikor képtelenek vagytok tisztázni a problémát, és megy az adok kapok, majd egyikőtök fogja magát és keres mást.


A sorrend egyben nehézségi fokozat is egyeben, tehát az első a legnehezebb, az utolsó a legkönnyebb megoldás.

2018. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a flört a szemedben? Lehet, hogy az másnak még nem számít annak.
2018. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te reagálod túl?

Vannak olyan típusú emberek, akik szimplán úgy beszélnek minden nővel, mintha flörtölnének. Ilyen az alaptermészetük (több ilyen pasit is ismerek, én is ilyen vagyok amúgy nőben).

Én nap, mint nap rengeteg férfivel beszélgetek úgy, hogy más flörtnek hiszi, többet képzel a történetbe, mint ami.

De ez ennyi, nem mozdulnék rájuk, ez teljesen ártalmatlan dolog.

Lehet, hogy azért csináljuk, mert jót tesz az egónknak, hogy vonzónak találnak minket, illetve így fel lehet dobni az unalmas hétköznapokat.

Szóval lehet, hogy ez a barátodnak nem is jelent semmit, viszont a féltékenységeddel ki fogod borítani.

2018. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ezt akkor csinalta az osszes faszi ha mar Meguntak. Szerintem ha szeretne nem hozna ilyen helyzetbe!!
2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!