Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávezetni egy férfit ilyesmire az ágyban?

Figyelt kérdés

A párom minden értelemben csodálatos férfi, egy dolog áll hadilábon: a szex. 29 éves férfiról van szó, a probléma konkrétan az, hogy az előjáték nagyon rövid, orális kényeztetés nincs. Ha én próbálkozom vele, akkor sem látok rajta különösebb örömet, de ő meg sem próbálja. Számomra ez nagyon furcsa, szeretném megbeszélni vele, 2 hónapja vagyunk együtt. Nem szeretnék a férfias büszkeségén csorbát ejteni vagy követelőzni, hogy elveszítse a dolog a varázsát, viszont számomra nagyon fontos az orális szex, csak úgy van orgaznusom. Hogy hozzam a tudtára ezt?

Köszönöm a válaszokat

22N



2018. márc. 15. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Egyszerűen beszélni kell vele erről és ennyi. Nem kell köntörfalazni, meg kell mondani, hogy neked fontos az orális szex és szeretnéd tudni, hogy ő hogyan van ezzel.

2 hónapos kapcsolatban ez teljesen oké, hiszen még úgymond a kísérletező fázisban vagytok, össze kell szoknotok.

Én is megbeszéltem a párommal ezeket, a kapcsolatunk elején "irányítottuk" egymást, hogy kinek mi a jó, és hol. Szerintem ez teljesen normális, ettől senki nem fog sérülni.

2018. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Egy jó kapcsolat egyik legfontosabb pillére az őszinteség és jó kommunikáció. Ha tényleg olyan csodálatos, akkor fényezd egy darabig, hogy milyen jó vele, mennyi mindent kapsz tőle, hogy mindent meg lehet vele beszélni. Ja és lenne egy kis megbeszélnivalónk, mert azt szeretném, hogy minden tökéletes legyen. Nyilván mindenkinek mások az igényei, nekem az, hogy. Elmondod neki, bumm.
2018. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
“Szivem, szeretném, ha egy kicsit változtatnánk a szexuális életünkön, mert nekem ez így nem jó. Bizonyára feltűnt, hogy az együttléteink nagy részében nekem nincs orgazmusom. (Én azt is hozzátenném, hogy mellesleg egy bunkó önző paraszt vagy, hogy csak a saját örömödre figyelsz - de megértem, hogy huszonévesként még nem vagy ilyen “bátor”, vagy “igényes”.) Szeretném, ha ezen változtatnánk, és szerintem a gyakoribb orális szex megoldaná a dolgot, hiszen tudod, h úgy el tudok menni.”
2018. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Szexualis kulturat senkibe nem fogsz beleverni, ugyhogy ez a megszöksz vagy megszoksz tipikus esete.
2018. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

29, nem 19. Régen rossz, ha külön magyarázni kell, mi az előjáték, és miért kéne, hogy neked is legyen orgazmusod. Ez nem az a helyzet, amikor össze kell csak csiszolódni.

Valószínűleg nem szereti csinálni.

Ez pedig később nem jobb lesz, hanem rosszabb. Jellemzően a kapcsolat elején szokták magukat jobban odatenni, hogy lenyűgözzenek. Aztán jön az egyhangú szex előjáték nélkül.

Ti már most úgy szexeltek, mint két 50 éves, aki az elmúlt 25 évben egymásra unt.

2018. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Ki kell nyitni a szádat, "felnőttkém".
2018. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen közöld vele, hogy nyaljon ki gyakran mert neked erre igenyed van. Felesleges a viragnyelv.

Nem is értem hogy nem szeretheti azt egy ferfi, egyik legjobb.

2018. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Szenvedne vele a tököm,ha már ennyi idő alatt kiderült hogy csak magára figyel.. keresnék mást.
2018. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy csodálatos emberrel egy jó kapcsolatban mindenről lehet beszélni, erről is.

Ez nem követelőzés, ez a te igényed.

Ha megsérti a férfi egóját, akkor nem férfi.

2018. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

"Nyalj már ki!" - Ennyi!


Ebből értünk! Nem rávezetni kell, hanem elmondani az igényeidet.


Közöld vele, hogy egy félisten az ágyban (csak hogy megcsiklandozd az egoját), és itt jön a de! egész is lehetne, amennyiben a nyelve is aktívan ficánkolna odalent! Mondd el neki, hogy mennyire fantasztikus a pénisze, ki kellene önteni aranyból, de a kukac nem minden!

A limonádéba fontos a citrom, de ha nincs benne cukor is, akkor az csak citromos víz! :D

Vagy valami hasonló hasonlattal élhetsz esetleg! :D


31/F

2018. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!