Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy fiúval, aki tetszik, utána mondogatta egész éjjel (buliban voltunk) hogy szeret, de nem jöttünk össze. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Rendes a fiú egyébként és azt mondta egyik ismerősöm hogy félénk kicsit. Adott már jeleket hogy tetszek neki meg minden, de valami miatt nem lép. Én arra gondoltam hogy azért nem lép mert félénk kicsit, és azt hiszi hogy mindenkivel összefekszek, de amikor lefeküdtünk akkor nem volt annyira félénk, mindenki előtt lesmárolt buliban. Most akkor hogy van ez?? Segítsen valaki!! :)
2007. nov. 28. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az aki buliban mindenki előtt így smárol és még le is feküdtetek az minden csak nem félénk,ha csak nem bátorította néhány pohár alkohol.A férfiak amég meg nem kapják amit akarnak,azt mondják amit hallani szeretnél és amikor megkapták...lásd az eredményt!Adok egy tanácsot ne add magad könnyen,hagyd hogy kaparjanak utánnad!!!
2007. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy mindenki előtt lesmárolt egyáltalán nem vall félénk jellemre pláne ha lefeküdt veled.

Szerintem jobb ha te is belátod amit legbelül érzel hogy ez a fiú szépen kihasznált, nem félénk, nem hiszi azt hogy könnyűvérü vagy, tudja, ezért is fektetett meg és nem érdekli mi van veled a továbbiakban.

Azt tanácsolaom hogy ha tényleg nem vagy könnyenkapható (bár cslelekedeteid ezt cáfolják)felejtsd el ezt a srácot,és legközelebb ne feküdj össze mindenkivel aki smárol veled, először meg kellene ismerkedni az illatővel, utána majd ráér a szex!

Gonolom szörnyen tapasztalatlan és fiatal lehetsz még, de nem késö elkezdeni nőnek tartani magad!

2007. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan az az érzésem, mintha a bátyámról írnál. Ő is félénknek teteti magát, és mindenkit szeret amíg meg nem kapja amit akar.A gond csak az hogy neki ezek a csajok csak arra kellenek, és meg is van a véleménye róluk.Én csak azt tudom javasolni, hogy legközelebb előbb gondolkodj, aztán cselekedj.Nem adhatod magad oda minden pasinak aki azzal köszön hogy szeret.Én általában ha 1 hónapnál előbb mondta v. ki hogy szeret, visszakérdeztem mit szeret bennem ha nem is ismer.A választ sejtheted... hebegés habogás mellébeszélés.Ez a szó sok nőnél beugró az ágyba, de nem kell mindent elhinni.Legyen tartásod! Akkor is kihasználhatnak, ha nem adod magad elsőre, de általában amelyik pasinak meg kell érted kűzdenie az valamilyen szinten tisztelni fog mint nőt.Előbb hódítson meg aztán learathatja munkája gyümölcsét.
2007. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem kár volt , mert valószínü segg részeg volt.......
2008. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!