Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a cikkről? A legtöbb párkapcsolat tényleg ilyen egyoldalú?

Figyelt kérdés

Cikk: [link]


Egyes felmérések szerint a férfiak több mint 70%-a ilyen kapcsolatban él. Ez azért elgondolkodtató.



2018. márc. 15. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hol vannak ezek a felmérések?
2018. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nehéz erről valós felmérést készíteni, mert sok férfi be sem ismeri, ha az évek alatt totális kontroll alá került. Itt kezdődik a gond sajnos. Sok papucs észre sem veszi, hogy az lett belőle.
2018. márc. 15. 16:07
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt elismerem, de nem válasz a kérdésemre...
2018. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mikeXxX ***** válasza:
El sem olvastam bocsi egy cikk sosem fedi a való életet nem is értem az emberek miért nem a valódi életet figyelik és miért a médiát ! 38f
2018. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Ferfihang. Na innen mar tudni lehetett, milyen lesz a cikk.

Meg arra sem kepesek, hogy 2018-ban egy mobilbarat oldalt hozzanak ossze.

2018. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Hagyjuk :D
2018. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen, hasonlóakat látok az ismerősök közt szétnézve, és nekem is hasonlóak a tapasztalataim.
2018. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Szegény férfi, aki bevásárlás után beül a tv elé sörözni, amíg a megvásárolt élelmiszerek megfőzik magukat, a testesedő asszony pedig ki tudja hol ördögi terveket szövöget, hogy tehetné még pokolibbá a férje életét, akinek a fizikumára amúgy semmilyen negatív hatással nincs a sörözés és az ücsörgés:D

Férfihang, én így szeretlek:D

2018. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Én azt hittem, az ilyen peca-sör-foci bácsik apám korúak.


Nem olvastam végig, de soha nem értem az ilyen cikkeket. Ha nem kell feleség, nem kell elvenni a nőt.

2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%

"Ha nem kell feleség, nem kell elvenni a nőt."


Ez szerintem is így van! Mondjuk a házasodni akaró nőknek sem kéne zsarolniuk a férfit, hogy márpedig vegye el őket akkor is, ha nem akarja :)

2018. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!