Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a baratom kavezni akar az exevel? Nekem meg nem mondta el ezt a szandekat, de tudom, hogy meghivta. Szerintetek aggodjak, vagy csak barati dolog?

Figyelt kérdés

Mert nem ertem, hogy miert kell keresni a kapcsolatot a volt baratnojevel

Talan ti tudtok segiteni:)


2018. márc. 15. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, akkor kiderül.
2018. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ez egy ajtócsapkodást nálam megérne. az exel való kv-zás önmagában necces, ha nem nagyon sok éves ex, akik jó barátok tudtak maradni. ráadásul el sem mondta. ha nem lenne titkolni valója elmondta volna.


kérdezz rá. hadd mondja el, hogy nem jelent semmit, csak azért nem mondtam el, hogy ne idegeskedj :) te meg elhiszed és minden happy

2018. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Bármi lehet. Lehet egy szimpla kávé, lehet több is. Azt kellene tudni, hogy a lánynak milyen szándékai vannak, mióta vagytok együtt, miért szakítottak, milyen közöttetek a viszony, beszélt-e arról, hogy valami jobb volt azzal a lánnyal, stb.

Ez még önmagában kevés infó és bármit jelenthet.

2018. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
"Nekem meg nem mondta el ezt a szandekat" Nekem sem!!!
2018. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 ez mi?
2018. márc. 15. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy kivel kávézik, kb. mindegy, hogy neked miért nem mondja el, az azért probléma: a hazugság előszobája. Ha utóbb se mondja el, akkor ideje a szakításnak.
2018. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!