Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon unom már, hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon unom már, hogy egész nap üzenetben kell beszélnünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel végzős diákok vagyunk középiskolában, 2 éve vagyunk együtt, napközben elég sokat vagyunk együtt, illetve a hétvégéket teljes egészében együtt töltjük, viszont miután vége az iskolának, egész délután chaten beszélgetünk, egy ideig még jó volt, de mostanra már nagyon de nagyon meguntam, annyira hogy már tarthatatlan a helyzet. Párszor megbeszéltük, hogy ez nekem sok, nekem tanulnom is kellene meg egyéb dolgokkal is foglalkozni, ez működött két napig, utána megint minden visszatért a normális kerékvágásba. Nem bírom már, egyszerűen kikészít, sokszor az sincs amiről beszéljünk, csak hangulatjeleket küldünk egymásnak. Nem lenne bajom az egész napos beszélgetéssel ha lehetne olyan dolgokról is beszélni vele, amik érdekesek számomra is, de az ilyen általános dolgoknál tovább sosem jutunk, hogy mit csinálunk meg hasonlók, nagyon ritkán felvetődik valami más is, de az sem tart sokáig. Egyszerűen nem érdekli őt semmi, semmiféle késztetést nem érez, hogy új dolgokat tanuljon és azokról beszéljen velem, sem mással. Én bármiről képes vagyok vele beszélni, érdekel bármi amit felhoz és utána olvasok ha nem tudok hozzászolni. Sokszor annyira nem bírom már, hogy hamis okokat találok ki, amiért nem tudok írni, hogy egy kicsit tudjak tanulni és néha megnézni egy sorozatot, de emiatt is bűntudatom van. Mit tegyek? Nagyon nem bírom már. Szakítani nem akarok, mert ezen kívül egy nagyszerű, odaadó és szerető lány, csak ez a problémám van.
2018. márc. 15. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell húznod a határokat, ha finoman nem működött, akkor bizony keményebben kell. Ültesd le és nyomatékosítsd benne, hogy ez neked túl sok, utána pedig következetesen tarsd magad a szavadhoz. Keress kompromisszumot, jelöljétek ki, mikor fogtok mostantól beszélni (pl. minden nap vagy minden másnap este fél-egy óra Skype a folyamatos pötyögés helyett) és ehhez tartsd is magad, ha nem fontos dologgal keres, akkor egyszerűen ne válaszolj az állandó írkálására, akár kapcsold ki a telefonod is pár órára (persze erről előbb jobb ha szólsz, hogy ne aggódjon). Ha ő is kooperatív, akkor talán működhet. DE! Ha emiatt hisztizik, balhézik és nem képes ezt elfogadni, akkor nagyon alaposan gondold meg, tényleg együtt tudsz-e maradni egy ilyen betegesen tapadós, egészségtelenül kötődő emberrel. Ja és ne legyen bűntudatod! Teljesen normális, hogy szükséged van saját térre és az is, hogy ezek a semmitmondó chatelgetések semmit se adnak a kapcsolathoz. Kettőtök közül neki lenne oka a bűntudatra, de amíg nem húzza ki a fejét a hátsójából, addig elég nehéz lesz ezt megértetni.
2018. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéld meg vele a problémáidat, tanuljatok együtt, ne jelentkezz be a közösségi oldalakra, kapcsold ki a netet, tini kategóriába írj kérdéseket.
2018. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!