Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfoglalt, tényleg, de szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfoglalt, tényleg, de szerintem teljesen jogos hogy elvárom hogy keressen?

Figyelt kérdés
Hetente 1x tudunk találkozni, akkoris általában csak egy éjszakára. Kicsit kelekótya, mindig is ilyen volt, elfelejti visszahívni az embereket, 5 dolgot csinál egyszerre, viszont nekem nagyon rosszul esik hogy van hogy 2 napig fel sem hív. Ha keresem leráz, hogy nem ér rá. Tényleg nagyon sokat dolgozik, de most komolyan nem lehetne elvárható hogy napi 5 perce legyen rám?

2018. márc. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kíváncsi a másikra, és szereti, legszívesebben mindig beszélne vele, még akkor is ha elfoglalt. Legalábbis én találnék módot.

Beszéld meg vele, hogy ez zavar.

2018. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az elvárás sosem jogos :)
2018. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írásból az jön le, hogy kb. szexre tart. Egyébiránt nem kíváncsi rád.
2018. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél már erről? na nem számonkérő stilusban, hanem felnőtt ember módjára, felrovás nélkül. Az én párom is van, hogy nem ér rá, de később aztán visszahiv még aznap. Ö is rengeteg dolgot csinál egyszerre. De egy kapcsolatért két embernek kell tenni, nem elég, hogy csak te keresed, ő meg magától fel sem keres.


Azt irod, kicsit kelekótya, hát lehet, hogy tényleg nem rossz szándék vezérli, hanem egyszerűen ő ilyen, és fel se túnik neki, hogy valamit másképp kéne. Épp ezért merd elmondani, mi bánt, és te hoygan képzeled el.


Az én páromnak is az elején voltak olyan nézetei, hogy ha párszor előfordul, hogy egy-egy nap nem beszélünk telefonon, hanem csak smst irunk, azzal nincs semmi baj. Én emg mondtam neki, hogy én ebből úgy érezném, nem is szeret, nincs rám 5 perce, annyira se vagyok fontos, hogy 5 percre megkérdezze, mi történt velem aznap. Elfogadta, hogy nekem ez fontos, a múltkor, mikor tényleg nem tudtunk telefonálni este, és az smsére se tudtam válaszolni, és másnap reggel sem hallottam hogy hivott, na akkor ő maga mondta utána, hogy tök rosszul érezte magát amiatt, hoyg nem beszéltünk.

2018. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki kelekótya és elfelejt visszahívni más, mint az, hogy leráz, ha keresed. Heti 1 éjszakára elég vagy neki, nagyon úgy fest.
2018. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, vannak igényeid, elvárásaid az életeddel kapcsolatban. Ha neked a helyzet nem felel meg, akkor meg kell beszélni a partnerrel és kideríteni, hogy ő mit vár ettől a kapcsolattól. Utána el lehet dönteni, hogy együtt vagy külön folytassátok, nem kell az ő igényeihez igazítanod a sajátodat, ismétlem, önálló felnőtt vagy önálló igényekkel.
2018. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!