Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szüleitek mondanak valami rosszat a párotokról, visszamondjátok neki?

Figyelt kérdés

Én csak annyit veszek észre a dologból, hogy elég régen voltam a párom szüleinél, viszont a párom testvére, és annak a barátja rendszeresen járnak oda.

Párom valahogy mindig úgy intézi, hogy ott soha ne találkozzunk(nem élünk még együtt)

Már összevissza kombinálok, mi lehet az oka, de kezd dühíteni a dolog.

Nem nagyon vágyok oda, mert valóban láttam, az apjának nem vagyok túl szimpatikus, pedig próbáltam nagyon megfelelni neki(egy mogorva pasas, a barátnőmmel(lányával) úgy beszélt előttem néha kb, mint a kutyával)

Párom meg magától nem mond el semmit, kezd nagyon idegesítő lenni, úgy kell kiszedni belőle mindent. Ellenben minden másról órákat képes beszélni....



2018. márc. 16. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan fiú, aki nem szerettek, nem mondtam el. Inkább én sem vittem haza. 1 év alatt kétszer látták. Nálatok lehet az a baj, hogy az apja egy bunkó és nem akarezzel bántani.
2018. márc. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, nem akarnám megbántani a barátomat.
2018. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleve rossz, hogy a párod meg sem véd az apja előtt. Mi lesz ebből szerinted? Terel a problémákról? :)) Már rég rossz minden.
2018. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha konkrét probléma van, amin tud változtatni, elmondanám. Nem arról van szó, hogy a páromnak meg kell változnia a szüleim kedvéért, félre ne értse senki! De például vannak olyan témák (politika, nyílt szexuális utalások, vallás stb.), amikről a szüleimnek sajnos határozott véleménye van, és elítélik, aki máshogy gondolja. A párom megszokta, hogy otthon mindenről beszélhet, és a család arra való, hogy szembe állítsák az érveiket, de nincs rossz vélemény. Korábban volt ebből probléma, olyankor megsúgtam neki, hogy a szüleimnek ez nem tetszett, legközelebb csak hagyja rájuk és minden rendben lesz.


Ha csak úgy általánosan nem szimpatikus nekik, mert túl kövér/sovány, szerintük rossz állása van, vagy egyáltalán minek vagyok vele, akkor nem szólnék a páromnak. Egy ideig biztosan próbálnám minden erőmmel elfogadtatni, de ha nem megy, valószínűleg mellé állnék.

2018. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hasonló helyzetben, ha látom, dühíti valami a páromat, biztos keresnék rá megoldást, hogy ne érezze rosszul magát.

Pláne egy olyan apa miatt, aki úgy beszél velem, mint egy vizes ronggyal.

2018. márc. 16. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk azért nem vitt eleinte a párom az egyik tesvéreihez mert volt ott nem egykét személy aki nem csipazott .Feltűnő volt hogy a többi rokonokhoz feszt vitt elvoltunk .Azota megoldodott a probléma elfogadtak de mondom az az 1év szar érzés volt .Nem vàgytam oda egy betolakodonak éreztem magam parom sem mondott semmit csak làttam rajta hogy tiszta ideg volt ha oda elkellett menni .
2018. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen elmondom neki, de ha ő is épp ott van, akkor odahívom, és megkérem a szüleimet, hogy MOST mondják a problémát, ne a háta mögött.


Gyűlölöm a kibeszélést és SENKITŐL nem viselem el.

2018. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, egy ideje már együtt vagyunk, de a drága apuka annyira már nem bátor, hogy a szemembe megmondja, valami nem tetszik neki.
2018. márc. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!