Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3. fél a kapcsolatunkban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. fél a kapcsolatunkban, szerintetek mit tegyek, mi lenne a helyes? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, viszont az utóbbi idöben eléggé ellaposodtunk.. részben a munka és a tennivalók miatt. Most viszont a társaságot másban keresi és az a más pedig él is a helyzettel. Ami még nevetségesebb,hogy párom 22 és a 3.fél 38.. szoval elég fura.. Én félek ettöl az egésztöl, félek elvesziteni..mert szeretem.. és bármit meg fogok tenni,hogy helyrehozzam ezt az egészet.. viszont ehhez ö is kelleni fog a 3. fél nélkül.. Szerintetek mi tévö legyek?

2018. márc. 16. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a ferfi? A 3. tud a kapcsolatarol? Az el a helyzettel mit takar pontosan?

Ha a parod nem hajlando dolgozni a kapcsolatotokon es hajlik a 3. felre, csinalhatsz barmit. Ha nala ez a problemara a megoldas, hogy lelep, menjen. Mas kapcsolataban sem lesz felhotlen az elet.

Amugy, van egy olyan gyanum, hogy vissza fogja sirni magat, miutan a majdnem 40-es ember kiszorakozta magat rajta.

2018. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már elveszítetted, csak le vagy maradva...
2018. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, en vagyok a férfi..és a 3.fél tud a kapcsolatról. Él a helyzettel, mert adja a szépet és jót, mindent amit a párom hallani szeretni... teper..
2018. márc. 16. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne fura az, ha egy 22 éves nőnek egy 38 éves a barátja, vagy később a férje? Sok ilyen házasság született már. De ha ellaposodott a dolog köztetek, akkor engedd el!!!
2018. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, így a nőt én vágnám ki és nem várnám meg, amíg otthagy. Ha ő vevő a hapsira úgy, hogy még kapcsolatban vagytok, az rohadt gusztustalan. Vár a (szerinte) biztosra és majd akkor lép le. Ha csak hitegeti a pasi, hamar fog két szék közül a földre ülni, hagyd neki, gerinctelen. :)
2018. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én kivágnám mint macskát.....aki eleve nem a probléma megoldásán dolgozik, hanem más alternatívákat keress az leszerepelt. Kihagyta a próbáljuk meg helyrehozni fázist és a megoldása más pasi társaságának keresése...ezzel a lendülettel szakítanék azonnali hatállyal és keresnék más csajt! Lehet teperned, lehet siránkoznod, lehet magadat vádolnod te ebből már jól nem jöhetsz ki ha nem állsz a sarkadra! Szakíts! Aztán elmélkedhet a kis csaj hogy kitől mit szeretne.....de szakításgyanús a történet....


Sok ismerősőm járt így 6-8-10 év párkapcsolat után...picsogás, visszahóditóm még én kérek elnézést, ugyanmár én nem szakítok aztán a barátnők úgy rakták őket ki hogy évekre összeomlottak...megkapták azt is hogy nem férfiak...szerintem sem...én azonnal szakítanék és szórakozzon tovább a jó édes anyjával meg aki ezt eltűri....se perc alatt lehet másik barátnőt találni ne alázd magad rommá tesó!


Sok sikert!

2018. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Félelmetesen ismerős a sztory,végignéztem már egy ilyet.Van ugye a f..szacsávó,aki elviszi a naplementébe romantikázni a friss pipit,meg vagy te,akit a nője megunt.Mivel szerintem úgyis te fogsz pofára esni a végén,jobb,ha időben elengeded a csajt!Lélekben ugyanis már régen nem a tiéd.Találsz ennél a nőnél jobbat.Aztán vigasztaljon a tudat,hogy a rózsaszín köd után,mikor már nem minden a dugásról meg a pálmafákról szól,a csávó is éhes lesz,meg műköröm mellett is kell majd mosogatni.Negyven év után fura lesz,hogy pipike nem úgy csinál pörköltet,mint anyuci,jah,meg diszkóba is eljár,mikor ő éjjeles.A pénz meg qrvára fogy,mert kell alapozóra.Negyvenes csávónak meg kapuzárási pánikja lesz,megint rámozdul a frisebb husira.Jönnek az első konfliktusok...és tádáámmm...hoppá...pipike pofára esik,ez a karma.Én szóltam! ;-)
2018. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engedd elég erős a kapcsolatotok akkor egy 3.fél sem tudja tönkre tenni .A bnőd már nem szeret elhidegült tőled .Nàlunk is ez van kb de én nem keresem az illetőt aton vagyok hogy a kapcsolatunk ne laposodjon el .Nem könnyű de mi sem parhonapja jarunk .Dobd ki a csajt sztem nem érdemel meg téged.
2018. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem izgatna a dolog! Sokkal nagyobb vehemenciával adnám neki este. Küld szét rendesen, aztán helyre áll a rend.
2018. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!