Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak másképp vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp vagy mit tegyek hogy ezt a kapcsolatot megmentsem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy összevesztünk a barátommal mármint ő rágott be én rám. Sokszor kiakadok és kicsit indulatos vagyok és ez nem tetszik neki és besokalt annyira hogy szünetet kért és elment tőlem és most nagyon félek. Azt mondta hogy szeret de mennie kell mert időre van szüksége. Pedig az nap még főztem is neki. azt mondta gondolkoznia kell velem kapcsolatban meg más miatt is csak azt nem mondja el nekem. szerintetek van esély arra hogy kibékülünk vagy szakitani fog? Mit csináljak? Mit tegyek hogy ezt a kapcsolatot megmentsem? Én nagyon szeretem őt. És most nagyon pocsékul érzem magam ez miatt. Tény hogy mind a ketten követtünk el hibákat, de én mondtam neki hogy beszéljük meg de nem volt hajlandó és azt szajkózta hogy neki mennie kell mert időre van szüksége hogy átgondoljon mindent. Rettentően félek és aggódom :( :(
2018. márc. 16. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak hogy kiakadsz? Mit csinál?
2018. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon sokat cigizik volt már olyan is hogy amikor reggel felébredt és egyből kiment cigizni hiába voltam ott mellette. meg amikor kb fél napig nem jelentkezik és semmit nem tudok hogy jön nem jön hozzám vagy mi a franc van. meg amikor kérdezek valamit és nem ad egyértelmű választ. meg nem mindig mutatja ki hogy szeret. meg amikor egy hirtelen rossz mozdulatomért lecsesz. meg magamra szoktam kiakadni amikor elrontok valamit vagy valamit rosszul csinálok és akkor még szidom is magamat stb meg amikor az utolsó pillanatban szól hogy mégse jön és egészen addig meg kétségek közt tart hogy vagy jön vagy nem jön és az utolsó pillanatban szól stb
2018. márc. 16. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te túl reagálod a dolgokat. Cigizni megy amint felkel. És? Anyámnak is ez az első dolga cigi kávé meg van egy jó pár ismerősöm aki szint ugyan így. A cigiseknek ez jól esik aki nem szívja meg nem érti. Az meg hogy fél napon át nem jelentkezik ...hát figyelj egy ilyen hisztis csaj aki mindenből gondot csinál meg elvárja hogy írjak én is örülnék ha lenne egy kis nyugtom. Próbálj meg magadon változtatni mert ez így nem fog menni.
2018. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha ő nem akarja veled megbeszélni a dolgokat nem nagyon tudsz semmit tenni sajnos. Ha neki is olyan fontos a kapcsolat leül veled megbeszélni. Ha nem, akkor rá kell adni a kabátot és elengedni.
2018. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem az a bajom hogy cigizik mert abba már beletörődtem hanem hogy rengeteget szív van hogy félóránként rágyujt meg a kocsiban is cigizik meg amint megébred semmi jóreggelt vagy valami hanem egyből megy cigizni és csak cigi után szól hozzám. de én visszafogtam magam és cigi miatt már nem is nagyon szólok neki.
2018. márc. 16. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem dobod és keresel egy olyat, aki nem cigizik?


Vagy ha annyira szereted, hogy mindent elnézel neki, akkor meg minek kapod fel a vizet a viselt dolgain, és tűrsz, mint egy engedelmes kiskutya?


Abban, hogy majd miattad meg fog változni, úgyis hiába reménykedsz.

2018. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!