Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a hozzaaallas?

Figyelt kérdés
Párom kirakta,higy húsvétkor menjünk el egy baráti összejövetelre. Meg sem kérdez jó e nekem,csak kijelenti,hogy intéztem úgy. Én viszont szeretném a húsvétot a szüleimmel otthon vidéken tölteni,mert ritkán látom őket. Mindig megszabja,hogy mikor mehetek haza,és mennyi időre,mert mindig van valami program,ami kötelező.
2018. márc. 16. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

" Mindig megszabja,hogy mikor mehetek haza,és mennyi időre,mert mindig van valami program,ami kötelező."


Te választottad, te vagy még mindig vele, szóval ne rinyálj. Minek vagy vele?


Ki milyen rózsát szakít olyat szagol.

2018. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyisd ki a szádat és mondd el neki... Ja, az nem megy?
2018. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érti meg. Azért irok ide. 😊
2018. márc. 16. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit vársz tőlünk? Megírták, hogy nem normális
2018. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mit kell ezen engedélyt kérni. Mész és kész. Vagy mit fog csinálni, visszarángat, bezár a szobába? Egyáltalán miért vagy egy ilyen emberrel?
2018. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy kapcsolatnak csúfolt izé, amiben a leghalványabb jele sem látszik annak, hogy egyenlő felek lennének benne. Te is lehetnél egy kicsit talpraesettebb - a párod az idők folyamán valószínűleg ráérzett, hogy irányítható, kissé akaratgyenge személy lehetsz és uralkodhat rajtad. Próbáld meg a személyiségedet jobban érvényre juttatni: ez így nem élet, hogy ennek egy része mindig elnyomva marad. Hogy tudod így önmagadat adni? Nem frusztrál, hogy szerepet játszva vagy kénytelen emellett a diktátor mellett élni?
2018. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom normális hozzáállásnak azt, amikor valaki megszabadja a másiknak, hogy mikor, kivel, meddig és hová mehet. Viszont mi ezen nem tudunk változtatni és a párod hozzáállásán sem. Szóval ezt márpedig vele kell megbeszélned és kompromisszumot kötni. Ha meg nem lehet és nem hajlandó kompromisszumot kötni, akkor vagy elfogadod azt ami van, vagy pedig mindenki megy a maga útjára.
2018. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírhatjátok neki ezerszer, hogy ez nem jó, ti lesztek a hülyék, meg jaaj nem értitek, amúgy rendes férfi/nő, azt visszamegy hozzá.
2018. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!