Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ha a barátom teljesen az apjára van ítélve? 19/L

Figyelt kérdés

Nincs semmi szabadideje ezáltal, mindig akkor ugrik mikor az apja csettint neki, alig tudunk találkozni.

Mivel csak neki van jogosítványa, nekem folyamatban van, a busz illetve vonatközlekedés ezen a 30km-en egyenesen kapufa, szinte lehetetlen megoldani a találkozásokat, olyan mennyiségben amilyenre egy fiatal, tapasztalatlan szerelmespárnak szüksége van.


2018. márc. 16. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Leülni a barátoddal és megbeszélni azt hogy te több személyes kontaktot igényelsz. Nálam is mióta faterom betegeskedik gyakran viszem korházba, több odafigyelést igényel, de mégsem hanyagolom el a barátnőmet és szakitok rá időt hiszen nekem most ő a kikapcsolodás a munka és a sok teendő mellett. Bele is hülyülnék ha nem lenne valami/valaki aki/ami le tud foglalni, ki tud kapcsolni, jól ki tudnám pihenni a szürke hétköznapokat. Erre egy baráti társaság vagy egy élettárs a lehető legjobb dolog
2018. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Költözzetek össze. De komolyan. Nem lesz könnyű, de nagykorúak vagytok, megtehetitek. Szépen eltartjátok magatokat, és nem kell többé apuci életét élni.
2018. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyi nap elment már a megbeszéléssel, a veszekedéssel ez ügyben, hogy katasztrófa. Mindig arra jutunk, hogy amikor csak tudunk találkozunk, de az a heti egyszeres alkalom. Lehet telhetetlen vagyok, de nekem az kevés.

Sajnos a költözés nem jöhet szóba egyelőre. Engem a közeli városba húz minden, ahol tovább tanulok, őt meg a szülőfalujába, mert folytatná apja vállalkozását. Sajnos, ahol ő lakik az a világ vége. onnan a közlekedés rosszabb mint bárhonnan

2018. márc. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!