Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy jogosan vagyok kiakadva a barátomra?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk egy buliban a barátommal, ahol mindketten elég sokat ittunk. A buli után felmentünk hozzám. Én már nagyon kész voltam, ezért csak leszédültem egy székre és az asztalra hajtottam a fejem. A barátom eközben csinált rólam egy képet, amit tovább küldött a haverjának, aki meg kirakta egy közös beszélgetésbe. Jogosan vagyok kiakadva a barátomra vagy nevetnem kéne az egészen?

2018. márc. 18. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan
2018. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Ameddig nem alázott meg ezzel nyilvánosan, csak a haveri kör látta, szerintem nevess rajta. Mi is szoktunk haverokkal küldözgetni cikis képeket egymás barátnőiről vagy a barátnők is egymás között :D

Persze, ezt embere válogatja, neked mennyi fér bele. Szerintem ez nem akkora probléma. De, ha téged zavar, szólj a barátodnak, hogy ez sértő volt rá nézve, máskor ne csináljon ilyet, ha lehet. 28/f

2018. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem inkább a haver a hibás

Én is küldök 1-2 embernek képet a pasimrol ha úgy van de akiknek küldöm ők nem küldik tovább

2018. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Hát azzal, hogy sokat ittál, de kiengedted a kezedből az irányítást. Most viseled a következményeit.
2018. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Interferencia ***** válasza:
60%
Attól függ, hogy hogy nézel ki a képen, és milyen viszonyban vagytok azokkal, akik a közös beszélgetésben láthatták a képet. Ha a saját hányásodra hajtottad a fejed és tátott szájjal horkoltál, a beszélgetésben pedig benne vannak a szüleid, akkor el kell gondolkodnia minimum a havernak. Ha csak annyi látszik, hogy alszol, és ezt látták a barátaitok, azzal semmi baj nincs.
2018. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Az egy dolog, hogy felnőtt emberként nem kéne addig innod, amíg már nem tudsz magadról, de egy normális párkapcsolatban a felek vigyáznak egymásra, nem pedig lejáratják a másikat.
2018. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is nagyon jo emberket fogtal ki. 😂😁
2018. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Elég bunkó dolog, de te nem nagyon panaszkodhatsz rá.

Egy pár vagytok, nem?

2018. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ügyesen választottál te is ;)
2018. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Haverokkal mi is kínosabbnál kínosabb képeket csinálunk egymásról, a saját csoportunkba, de a páromról nem csinálnék. 24/F
2018. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!