Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a párommal, De úgy érzem hogy az édes anyja közénk akar álni, vagy azt akarja hogy ne legyünk együtt. KÉRLEK OLVASD VÉGIG, MERT CSAK ÚGY ÉRTED MÉG! Bocsánat a helyesirási hibákért. ?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok a párom 24 éves.

Én még a szüleimmel élek,

mert még suliba járok,

A párom szintén a szüleivel, de ő dolgozik.

Hétvégenként szoktam menni a suli miatt.

Eddig mióta oda járok nem takarítottam, meg ilyenek

Nem föztem, de mostanában kb. 4-5 hónapja elkezdtem az édesanyjának segíteni, de ez csak jó szándékból volt..

Engem nem tanított senki, anyukám nem tudd mert van egy ágyhoz kötött beteg testvérem akit gondoznia kell kis kora otta..

Egyik nap mikor ott voltam el dugult a vécéjük, (mert állítólag valaki bele rakta az illatosító golyókat) ezért én voltam hibás elkezdte kiabálni, hogy kidobja a vécét meg a vécé papírért is én voltam a hibás hogy hamar elfogy állítólag a vécé papir..

A párom testvére azt hazudta a hátam mögött hogy utána vette ki a tisztasági betétett a vécéből. Pedig még akkor menszeszem sem volt meg.

Nem szoltam semmit hisz nem úgy vagyok nevelve, hogy vissza szóljak az idősebbikknek.

Haza jött a párom a munkából,

Elmondtam neki, másnap neki ált a testvére a páromnak, hogy én mitcsináltam a vécével,

Persze a párom megvédett.

Erre pedig az édesanyja,

Ideges lett és elkezdte kiabálni hogy ő az orommnál fogva van vezetve, mert leszedni az én családom is meg én is (pedig egy tábla csokit nem kérek ha ő nem vesz)

meg én hazudgálok, hogy nem tudok semmit megcsinálni normálisan.

Hogy nem vihett engem oda lakni meg ilyenek mert nem birta ki.

Erre másnap én kértem bocsánatott (mikor sztem neki kelett volna) hogy neharagudjon hogy ha elrontottam valamit amit csináltam, hisz engem nem tanított senki.

Erre elkezdte mondani, hogy nem arra mondta hogy az a baja hogy nekem vesz valamit hanem az hogy a fia nem rak fere nem add neki 50 ezret oda hogy rákja el a fiának ( külön házra hogy lássa hogy komolyan gondoljuk) és hogy soha nem marad pénze a fiának pedig ez nem így van de mind1..

Ez így be is fejezödött..

Mikor jöttem haza fele tölük, akkor is elkezdte mondani a férjével nekem és a párommak, hogy én neharagudjon de oda nem mehetek soha lakni, lehordták a szüleimet, hogy apa nem normálisan mert apa nem segít úgy írtból (sulyos szívbeteg)

És azért nem segít...

Még szó volt arról hogy a párom ide költözne hozzám erre mondták hogy mibe abba a kis házba meg ilyenek...

Még hogy én nem vagyok komoly meg ezt nem tudom azt a fiát nem engedem piheni mindig ha haza jön rajta csüngök..

A párom meg nevetett, és nem szolt semmit és néha még nekik is adott igazat...



Szerintetek mit tegyek? Soha nem tegyem be abba a házba a lábamat? Vagy türjek mig össze nem költözzünk és ne nyúljak semmihez?? (Amúgy szerintem a döntésemmel volt baj az én velémenyrm szerint, de vagy e szor főztem azóta nem, mert azt be ismerem hogy nem jó).. nem a takaritasom a rossz szerintem csak ők mindenbe bele kötnek...



#párkapcsolat #rossz kapcsolat #Anyóssal való kapcsolat
2018. márc. 19. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a billentyűm mindig be rak ide minden szót, és nem figyeltem
2018. márc. 19. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintetek mit tegyek?


Járjál szorgalmasan az iskolába, rád fér.

2018. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem volt képes megvédeni, meg még ki is nevetett....gondolj bele, mi lesz később?

Szerintem csak a saját idődet húzod ilyen családdal, mérlegeld, mi a jó ebben a kapcsolatban, és milyen lehetne másképp.

Csak jobb.

Te próbálsz segíteni, az anyja meg egy idegbeteg hisztis boszorkány, aki valószínű fúj minden fiatal lányra.

Nem lesz olyan lány, akit elfogadna a fia mellé.

De, esetleg valami kegyetlen ronda, házsártos takarítógép, aki úgy ugrik, ahogy a mama fütyül.

2018. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus. A 18 eves "nagylány". Inkább járj iskolába. Ahogy más is mondta,rád fér.

Egyéb iránt ne menj a párod szüleihez. Legyetek csak nálatok. Ha egy 24 evessel ki tudtal alakítani párkapcsolatot,akkor legyél annyira felnőtt,hogy a problémákat is megold.

2018. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehjj ez a romungro élet. Ott a CSOK vegyétek fel vegyetek egy kis házat magatoknak azt baktalo. Egy fiús anyának soha nem leszel jó ezt jól jegyezd meg. Tapasztalatból mondom. Takaríthatsz főzhetsz falat festhetsz te soha senki nem leszel a szemében. Én biztos nem laknák anyósoméknál veri is a szívbaj mert a fia lakik nálunk és hogy ez mekkora szégyen rájuk nézve.
2018. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki ide irt rólam valami sértőt nem kívánok neki rosszat de meg levegőt se...

Majd ha ti ebben a helyzetben lesztek vagy lenetek hogy egyik pillanatról a másikra megváltozna az életetek olyan irányba hogy szinte élet kedved nincs (azt kívánom hogy tapasztalja meg)

Az leszarna hogy most hogy ír...

Tisztelet a kivételnek!

2018. márc. 19. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Hűha,képzeld az én anyósom sem tündér. Utál. De veled ellentétben en megtanultam kezelni a dolgot. Nem hisztizek miatta. Nem beszélek vele és csak ritkán vagyok náluk. Bár az igazsághoz hozzátartozik,hogy az én párom mindig kiállt értem. Akár vita volt akár más.

Neked ez jutott. Gazdálkodj a helyzettel és tanulj meg írni!

2018. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mongyad megfele nekiek hógy nem a pénct hanemm a fílyukat szerreted hátthanem mongya másskór 50ezer nemsokpéndz abol házz nem lessz hama csakk sokára.fözni meg úgy keletet régenn is hogy a várnyút e kee ásni agyagba hogy megérlyen rendessen oszt finom lessz.
2018. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!