Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a párom túl romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a párom túl romantikus?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, én lány létemre sose szerettem a romantikus dolgokat, az új párom viszont nagyon odavan értük. Mindig virágokat hoz nekem, olyanokat mond, hogy gyönyörűbb vagyok mint a csillagok (ezt szó szerint így mondta), mindenfelé cuki beceneveket ad nekem, és így tovább. Tudom értékelnem kellene, és a legtöbb lány örülne neki, de nekem ez sok. Annyira zavarba vagyok mikor ilyeneket csinál, nem tudom hogy reagáljak. Kínos szokott lenni az egész szitu.

Sértő ha megmondom hogy én nem rajongok az ilyen nyálas dolgokért? Vagy én vagyok a hülye és inkább fogadjam el hogy ő ilyen?


2018. márc. 20. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Engem nem zavar, hogy a párod túl romantikus
2018. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy párkapcsolat attól is az, hogy őszinték vagyunk benne, elmondjuk a véleményünket... nem kell megbántani, de el kell mondani.
2018. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell zavarba jönni, annyit mondasz, hogy köszönöm, és el van intézve.
2018. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

1# Amugy ezt most viccnek szantad? Mert ezt sosem ertettem, akkor minek egyaltalan irni ha se negativan se pozitivan nem tudsz hozza szolni hanem csak idebofogsz valami “poent”?


A kerdesre valaszolva: Nekem is mondta ezt az exem. Marmint utalt ra tobbszor is, meg voltak vitaink mert o nem ertekelte a romantikus gesztusomat inkabb meg furcsan hulyenek ereztem magam. Persze o mondta a magaet en meg az enyemet, hogy o erzeketlen szerinte en meg tul erzekeny voltam. Nem tudom az igazsagot, mert volt olyan csaj aki engem is kiakasztott a tultolt kotodessel meg romantikaval viszont latod en is kiakasztottam vele az exemet pedig nem voltam azert annyira nyalgep. Szerelmes vagy amugy a parodba? Egesz egyszeruen lehet mas beallitottsaguak vagytok es kesz. Lehetsz te attol meg egy erzekeny lany, csak nem igy fejezed ki (ez a csillagos szoveg szerintem is hidegrazos, ilyet sosem mondanek).

A mostani baratnommel jobb a helyzet, bar tanultam a multbol es szandekosan visszafogtam magam, odafigyeltem erre. O nagyon tud orulni egy egy viragnak, vagy kis gesztusnak. De mar nem csinalok s*gget a szambol, pedig legszivesebben folyton mondanam hogy mennyire szeretem, de nem akarom elhasznalni ezt a szot. Inkabb tettekbe fejezem ki, mond meg te is a parodnak, hogy szamodra ezek a szavak nem jelentenek semmit es mashogyan fejezze ki inkabb a torodeset. En arra is rajottem, hogy ez nem olyan ferfias. Folyton nyalakodni meg bujni meg omlengeni szep szavakkal. Mondjuk mostmar tobb is az onbizalmam mint regen, stabilabb vagyok mentalisan talan ez is kozre jatszik. Regen volt olyan is, hogy sirtam a telefonba exemnek, hogy hianyzol :D Pedig kb egy hetet voltunk csak tavol. Szoval ezen te nem tudsz valtoztatni, a baratodnak kell megemberelnie magat. Talan beszelj vele oszinten, de figyelj hogy ne bantsd meg! Magambol kiindulva en nagy nebantsvirag voltam :D

2018. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
A modern család hatodik évad első része pont ezt a problémát dolgozza fel, hogy hogyan lehet ezt kezelni, javaslom, hogy nézd meg
2018. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leülsz vele és megbeszéled,hogy te nem ilyen típusú lány vagy. Biztosítod róla,hogy nagyon szereted,de más az ízlésed. Ezt le kell kommunikálni,mert így nem lesznek kínos percek és a fiú sem fog hiába fáradozni.
2018. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!