Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is kavar? Kiszálljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is kavar? Kiszálljak a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismerem ezt a srácot. randizgattunk párszor elèg nagy èrdeklõdèst mutatott. minden nap felhívott telefonon órákat beszèltünk. Aztán egy filmezõs randin elèggè látszott rajta hogy be van indulva ès szeretnè ha lenne testi dolog is. Közöltem vele hogy nem fekszem le vele hacsak nem komolyak a szándèkai. Aztán vègülis megbeszèltük hogy õ is ès èn is szeretnènk ha ebbõl több lenne. Azóta együtt vagyunk, de van egy olyan èrzèsem hogy nem csak èn vagyok neki. A telefonját szinte sosem veszi fel elõttem ha hívják, volt hogy kikapcsolta a telefonját mielõtt lefeküdtünk aludni. Legutóbb mikor nálam volt repülõ üzemmódba kapcsolta. Egy hèten kb 2x találkozunk abból csak egy olyan hogy kettesben vagyunk ès van szex is. De elmondása szerint ha rajta múlna napi 3x csinálná így elèg èrdekes hogy heti 1-2 èjszaka elèg neki. De közben meg minden nap felhív többször is, minden reggel ír, meg elvisz erre arra kirándulni. Eddig voltunk Sopronban meg Ausztriában. szóval elèg vegyesek ezek így nekem de nem akarom azt kivárni amíg komolyabb èrzèseim lesznem felè ès akkor derülnek ki dolgok. egyszer már utaltam rá neki hogy úgy èrzem nem èn vagyok neki egyedül. erre azt mondta nincs ilyenrõl szó. Valami tanács vagy meglátás valamitõl? Köszi

(èn 23 vagyok a srác pedig 27 ha ez számít valami)



2018. márc. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Ismerem a lenémított telefon és a rejtegetés okait.
2018. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kislány..

"nem fekszem le vele hacsak nem komolyak a szándèkai"

most erre mit vártál, mit fog mondani? Persze, hogy azt amit hallani akarsz. Ezt úgy szokták csinálni, hogy ha bebizonyosodik, hogy komolyak a szándékaid akkor majd lefekszünk. Hisz ha engem akarsz akkor tudsz várni egy darabig. Nem ha beindulva megígérsz bármit amit akarok. Persze dugni is lehet "csak úgy", de az nem a komoly kapcsolat kategória. Persze nem esküvőre kell itt gondolni a bizonyításnál, elég várni kicsit és megpróbálni kitapasztalni, hogy tényleg komoly-e részéről a dolog. Most neked úgy tűnik megkapott és már nem Te vagy az egyetlen. Mindenesetre a tel. kikapcsolgatása fura. Ha nincs mit takargatni akkor az embernek eszébe sem jut. És újra előjött az "azt mondta ilyenről szó sincs". Ugyan az a helyzet mint az előbb. Ha kavar máshol is akkor megmondaná? Nem. Mert igy jó neki. Mivel én nem ismerem nehéz megmondani milyen ember, de nekem már sokszor bebizonyosodott, hogy ha nem vágnak egybe a szavak és a tettek akkor a tettek jobban tükrözik az igazságot.

2018. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háát azért amíg nincs rá konkrétum, addig ne szakíts! Lehet hogy csak illemből nem veszi fel előtted a telót. Szerintem is bunkóság kicsit mondjuk randin felvenni. Mondjuk ha egész nap együtt vagytok és úgy sem veszi fel az furcsa...

azért adj neki esélyt,és ne nyomozz semmiképp a saját érdekedben!

majd írd meg hogy alakulnak a dolgaid :)

2018. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell rögtön feltételezni hogy megcsal? Mert eddig annyi a bizonyíték ellene hogy 2 hónapos felnőtt kapcsolatban nem akar naponta a párjával lenni (mert esetleg dolgozik, vagy vannak barátai, vagy háztartása, vagy csak úgy élete?) és hogy lenémítja a telefonját meg nem veszi fel randi közben

(esetleg azért hogy a heti 2 együtt töltött napot ne telefonbsztatással töltse?)

Ezek korántsem egyértelmű dolgok, én azt ajánlom beszéld meg vele, de ne letámadd meg számonkérd mert annak rossz vége lesz, ha nincs senkije, akkor eltaszítasz egy jó pasit.

2018. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy egy bizonyos "Annuf" nevű valali hívta ès mikor kèrdeztem ki az azt mondta az apja. de amikor azapja hívta rendesen úgy adta ki a telefon hogy Apu. szóval ezek a furcsaságok zavarnak össze. Ès èrtem hogy van èlete, de legyünk õszintèk. mikor új kapcsolatban vam az ember akkor állandóan a másikkal lenne. legalábbis nekem eddig ezek voltak a tapasztalataim.
2018. márc. 20. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát hazudott -> instant kuka, de addog amíg még az elején vagy.
2018. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig*
2018. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!