Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbségi komplexusa van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusa van a páromnak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal. Gyakran előfordul hogy veszekedésekkor áldozatként állítja be magát, hogy én szórakozok vele, zaklatom (!) számonkérem. Holott leginkább ő hív engem, mivel régebben is ilyeneket mondott, így próbálom elkerülni hogy én keressem mindig. Na most tudom hogy nem egy normális állapot ez. Szerintem szinte biztos hogy kisebbségi komplexusa van, mert aztán jön, és ha bocsánatot nem is kér, a viselkedésével mutatja hogy tudja ő hogy nem jól csinálja a dolgait, de ő ilyen... ellök magától, aztán hív mintha mi sem történt volna. Nehezen kér bocsánatot, és azt vettem észre, hogy ő azt hiszi, gyenge lesz attól ha elmondja, hogy hiányzom neki, vagy ilyesmi. Próbálja elkerülni az érzelgősséget, szerintem épp ezért, mert fél, hogy csalódik...

Mit tudnék kezdeni egy ilyen férfivel? A beszélgetés már nem segít, mert ugyanolyan marad. Előre is köszönöm


2018. márc. 20. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként egy csendes, szerény, visszahúzódó emberről van szó
2018. márc. 20. 16:19
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit tudnék kezdeni egy ilyen férfivel? Kidobod,mert az ilyen NEM férfi.
2018. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem.
2018. márc. 20. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor fogd be a szádat és NE nyyavalyogj.
2018. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz rajta ha semmi férfiasság nincs benne?Pánszexuális vagy?:/
2018. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idióták... ha valami nem működik, és nem két hetes a kapcsolat, lehet megkéne javítani eldobás helyett... de látom nem értitek. Ment a piros kéz
2018. márc. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!